Александр Апальков

Александр Апальков

Записей (37), комментариев (3)

Александр Апальков - писатель, редактор журнала "Склянка Часу*Zeitglas"

Главная: http://zeitglas.io.ua/

Записи автора Александр Апальков


Оголошено III-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора».

0

Шановні пані та панове, Інформуємо вас про те, що міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» оголошено III-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора».   Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі  громадянського віршу «Обніміться ж, брати мої» і полягае у висвітленні проблем подолання  духовної та політичної  кризи України та пошуку її місця серед інших держав. Редакція міжнародного журналу «Склянка Часу*Zeitglas» та члени конкурсного журі радо ознайомлять широке коло читачів з найкращими зразками сучасної поезії, котра Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

6 лет назад

                      Запрошуємо до II-й міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора» Конкурс на кращий поетичний твір з нагоди 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі «З гори Чернечої дивлюсь в майбутне» і полягатиме у висвітленні проблем перспективи духовного розвитку України та її місця серед інших держав. Редакція міжнародного журналу «Склянка Часу*Zeitglas» та члени конкурсного журі радо ознайомлять широке коло читачів з найкращими зразками сучасної поезії, котра не знає утисків кордонів та цензорів.* Умови конкурсу: мова написання — українська або російська; обсяг твору — обмежується «повними» двадцятьма рядками ( п`ять класичних чотиривірши четверостиший) Тврори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ! вік учасників — не обмежений. кількість творів — ОДИН! Термін подання творів до 30 вересня 2014 року. Тексти надсилалися на електронну адресу: zeitglas@ck.ukrtel.net із позначкою «Поетичний конкурс ».   Більш розлого на сайті: http://zeitglas.io.ua/s795824/ogolosheno_ii-y_mijnarodniy_poetichniy_konkurs_chatu_v_stolittyah_chernecha_gora

GD Star Rating
loading...

1кафка1

Переклади текстів Хундертвассера Фрідріхсрайха

0

Хундертвассер   (Хундертвассер(Стовассер) Фрідріхсрайх

1928-2000. Відомий австрійський художник, ахітектор).

          Помрій  на самоті..                                      

А я пропоную, не революціонувати, не тікати,

тільки змінюватися,

і все буде знову добре.

 

***

Ми живемо в такий час,

коли вже не відповідають компетенції.

Лікар не може більше виліковувати.

Вчитель вирощує творчу імпотенцію.

Науковець вже не розпізнає те, що його винаходи – коту під хвіст.

Архітектор – ледачий стрибунець-пустун, слухняний будівельник ракових пухлин з бетону.

Політик – одноденний Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

writer

Запрошуємо авторів до альманаху «СКІФІЯ-2014-Літо»

0

Запрошуємо авторів до альманаху «СКІФІЯ-2014-Літо» (Проза, поезія, есеї, нариси) українською та російською мовами. Наразі ми готуємо 11-й випуск. Він побачить світ у серпні 2014 року. «СКІФІЯ-2014-Літо» видається із залученням коштів авторів. До нього запрошуються автори України та країн зарубіжжя.

Умови: прозові та поетичні тексти мають бути не більш 3-х сторінок формату А-5, (12-й кегль, електронної версії в програмі Word). Текст твору (на дискеті 3,5, CD, або електронною поштою zeitglas@ck.ukrtel.net) надсилається за адресою видавництва.

ДОКЛАДНО: Автор надсилає текст (тексти) своїх творів Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

Обложка СЧ-70-л-7

Вышел в свет №70 литературно-художественного журнала «Склянка Часу*Zeitglas»

0

Вышел в свет №70 итературно-художественного журнала «Склянка Часу*Zeitglas»

Примірники журнала можна придбати, післяоплатою 40 грн., (при замовленні понад 5 примірників, вартість кожного становитиме 35 грн.) замовивши в редакції : zeitglas@ck.ukrtel.net

Журнал також можна погортати та придбати його електронну версію, замовивши її в редакції журналу, чи на сайті:

http://store.kassiopeya.com/

 

Докладно на сайті: http://zeitglas.io.ua/s799415/vyshel_v_svet_70_literaturno-hudojestvennogo_jurnala_sklyanka_chasuzeitglas

 

 

 

 

GD Star Ratingloading...
GD Star Rating
loading...

Обложка Крым Каббала-7

Книга «Украинская каб(б)ала»

0

Мы справедливо считаем Тараса Григорьевича Шевченко своим современником.

Перечитывая его произведения мы невольно представляем о чем хотели бы с ним поговорить, окажись он рядом.

А теперь представьте, что такая возможность у вас появилась и великий Кобзарь чудесным образом извлечен из прошлого и прогуливается с вами улицами Киева, выходит на Майдан, где неподалеку на Козьем болоте находилось его временное жилище, мчится в авто по дороге в близкий его сердцу Канев… Представьте все это, раскрыв первую страницу нового романа Анатолий Крыма .

Что скажет великий поэт, столкнувшись с нашей Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

6 лет назад

художник Лисаковська Надія

Запрошуємо авторів до «Антології сучасної новелістики та лірики України” 2013
Проза, поезії, есеї, написані у 2013 році.

Приймаються до розгляду тексти, написані виключно у 2013 році.

Щиро запрошуємо авторів України до „Антології сучасної новелістики та лірики України”. Наразі ми готуємо 11-й випуск.

Умови: прозові та поетичні тексти написані у 2013 році (12-й кегль, електронної версії в програмі Word).

Термін надсилання творів: до 6 лютого 2014 року.

Автор надсилає текст (тексти) своїх творів спершу на розгляд редакції на адресу видавництва ((на дискеті 3,5, CD, або електронною поштою zeitglas@ck.ukrtel.net) з обов`язковим коротким біографічним нарисом (українською мовою), зазначаючи рік народження, публікації, книжки, веб-сайт. Опісля розгдяду, кожному автору буде написано окремого е-листа.

Авторські примірники «Антології» будуть надсилатися безоплатно на вказану автороми адресу.
Більш розлога інформація на сайті:

http://zeitglas.io.ua/story

** Довідки за тел. (04736) 36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net
Примірники попередніх випусків Антології можна замовити в редакції післяплатою, за ціною 35 грн., враховуючи поштові витрати.
З книгами нашого видавництва можна познайомитися на сайтах :

http://spilka.netstyle.com.ua/node/473

http://zeitglas.io.ua/s217052/

http://avtura.com.ua/phouse/32/

Примірники попередніх ДЕЯКИХ випусків Антології можна замовити в редакції післяплатою, за ціною 35 грн., враховуючи поштові витрати.

GD Star Rating
loading...

Диплом 1 исп

Названо переможців конкурсу на краще оповідання «Zeitglas-2013»

0

Конкурс проводив Міжнародний літературно-мистецький журнал «Склянка Часу*Zeitglas»

До конкурсного розгляду, що тривав із листопада 2012 року, надійшло понад п`ять тисяч прозових творів сучасних авторів із України, Росії, Білорусії, Італії, Франції, Німеччини та США.

Головна тема змагання літераторів полягала у висвітленні проблем сьогодення та ознайомлення читачів з найкращими зразками нинішньої художньої літератури, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

Відзначені роботи, за рішенням конкурсного журі, були опубліковані на сторінках нашого журналу та літературного альманаху Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

7 лет назад

У вересневому номері 67 журнал „Склянка Часу*Zeitglas” публікує оповідання Олексія Ганзенка „УБИТИ ВАДИКА”, повість Олександра ВОЛКОВА „НЕОТВЕЧЕННІЙ ЗВОНОК”, новели Оксани КАРАЧУН „ПЕТРО І БАРАНИ”, Галини ХИТЕНКО „ПРО ГРУШКИ-ЯБЛУЧКИ” та інші.

Розділ Альтернативна проза представляє «ДЕСЯТЬ СУЩЕСТВИТЕЛЬНЫХ НА- МЯ» Марека ТОРЕЦЬКОГО, та пригодницьке оповідання Андрія ПОВАЖНОГО «ПЕРСТЕНЬ ЛАВАССЕРА».

У рубриці Вітчізняний роман продовжено публікації нового роману Олександра АПАЛЬКОВА „НРАВЫ ГОРОДА КА СПУСТЯ 10 ЛЕТ” та німецького перекладу романа Анатолія КРИМА „ТРУБА”.

ПОЕЗІЯ представлена творами Олександра ПУШКО, Олександра КУРАПЦЕВА, Андрія КОВАЛЕНКА та молодих українських авторів.

У рубриці Сучасна поема побачив світ твір В`ячеслава ПАСЕНЮКА, „КОМАРИНЫЕ КОММЕНТАРИИ”, де авторка між іншим пише:

Это в юности было просто

Отрываться от веса и роста,

И не ведали мы про ножницы

Между данностью и возможностью.

У розділі перекладної поезії друкуються твори Димчо ДЕБЕЛЯНОВА у перекладі з болгарської Любові ЦАЙ.

Розділ Критики та есеїстики друкує огляд книжок: Влад Наслунга. „Невдалий сезон”, Сергій Левченко. „Завтра починається вранці”, Сергій Козак. „Як вони пишуть”,Михайло Калініченко. „Оголений нерв”, Николай Пащенко. „Вошло сквозь ум души на Донце…”, Юрко Козя. „Нічне шатро”. Александр Носов. «Чёрное перо на осеннем ветру». Галина Хитенко. «Не сій вітер…» Катерина Коврик. „Приречена бути щасливою”,Олексій Жупанський. «Першими до мене прийдуть діти», Олександр Косенко. „Гартування води”, Наталья Савина. „Пульс любви”, Сергей Лазо. “Баловство небес” та “Царства”, Лілія Черен. “Обійми сукуба”.

Галерея журналу представляє нові твори української художниці Анжеліки ДЖЕРЕХ та графічні роботи Анни НЕСТЕРОВСЬКОЇ, Наталії ЛІСОВОЇ, Світлани БЕЗКОРОВАЙНОЇ, Олексія МАРТИРОСОВА.

 

 

більш розлого на сайті:

http://zeitglas.io.ua/story

 

 

 

 

 

 

GD Star Rating
loading...

7 лет назад

Вийшла друком шоста книжка щоквартального альманаху сучасної прози, поезії, есеїв, критики та художніх перекладів «СКІФІЯ»

(СКІФІЯ 2013. Літо. — Канів.: Вид. «Склянка часу*Zeitglas». 2013. — 456 с.).

До неї надали свої твори дев’яносто два автори, що на десять авторів більше, ніж у попередньому, весняному випуску. Це свідчить про авторитет альманаху і його зростання як серед творців сучасної літератури, так і з-поміж читачів, а також небайдужу діяльність видавництва «Склянка часу*Zeitglas» та редакції одноіменного часопису, під егідою яких і створюється альманах.
Популяризації «СКІФІЇ», а отже й творів авторів, надрукованих в альманасі, сприяє представлення його на різних книжкових виставках, фестивалях, розповіді у засобах масової інформації, дискусії в інтернеті. Між іншим, якраз в інтернеті (http://zeitglas.io.ua/s388312/zaproshumo_avt
oriv_do_novogo_almanahu_skifiya-2013-vesna)
відбулося (і його можна продовжити) серйозне обговорення творів авторів випуску «Весна». Думається, що саме це, незважаючи на серйозну критику деяких публікацій, спонукало небайдужих до творчості подати свої оповідання, новели, уривки з повістей чи романів, поезію, есе, документалістику тощо до літнього випуску «СКІФІЇ».
Жанрове і тематичне розмаїття творів викликає сподіваня на увагу до альманаху широкого кола цінителів прози, поезії, публіцистики, документальних розвідок. Перше враження від нього вселяє оптимізм, тому що автори представили достатньо багато якісних, художньо гарно й грамотно виписаних творів. Вони одразу захоплюють читача і не дають йому відірватися від першої до останньої сторінки.
На відміну від деяких попередніх випусків, у літній «СКІФІЇ» доречнішими видаються внутрішні ілюстрації. Вони підібрані обдуманіше, тож сприяють посиленню естетичного впливу літературних творів на читача, підштовхують його до гортання книжки, відтак до ознайлмлення з її наповненням.
Було б непогано, якби й цьому — «СКІФІЯ 2013. Літо» — випуску альмнаху, так само як і весняному, чільну увагу приділили рецензенти, критики, літературознавці, самі автори-учасники, читачі, відвідувачі бібліотек та інтернету. В альманасі є на що звернути особливу увагу, є від чого не можна відірватися, є над чим замислитися.
Купуймо! Читаймо! Збагачуймось духовно!
Адже сказано: не хлібом єдиним…

 

Микола Снаговський

GD Star Rating
loading...

7 лет назад

Оголошуємо міжнародний поетичний конкурс

«Чатує в століттях Чернеча Гора»

(Конкурс на кращий поетичний твір до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка)

Це літературне змагання поетів полягатимє у висвітленні проблем духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку України.

Ми ради будемо ознайомити широке коло читачів з найкращими зразками нинішньої художньої поезії, котра не знає кордонів та утисків цензорів*.

Умови конкурсу: мова написання — українська або російська;

обсяг твору — до 3000 знаків. вік учасників — не обмежений.

кількість творівОДИН!

Термін подання творів до 28 лютого 2014 року.

Більш розлога інформація про конкурс на сайті: http://zeitglas.io.ua/story

GD Star Rating
loading...

"Осень" Н. Фомин

Запрошуємо авторів до альманаху «СКІФІЯ-2013-Зима»

0

Наразі ми готуємо 9-й випуск.

Альманах побачить світ у листопаді 2013 року. « До нього запрошуються автори України та країн зарубіжжя. Докладно про умови подання творів на сайті:

http://zeitglas.io.ua/story

Авторський примірник «СКІФІЯ-2013-Осінь» гарантовано буде надіслано автору в Країні (іноземним авторам надсилається опісля сплати поштових витрат), по виходу в світ.

Сподіваюсь на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою Олександр Апальков, ** Довідки за тел. (04736) 36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net

GD Star Ratingloading...
GD Star Rating
loading...

Скіфія-2013- Весна-е

Дякуэмо авторам і читачам

0

Шановні пані та панове, дякуємо всім, хто взяв участь в обговоренні альманаху «Скіфія-2013-Весна».

Звертаємо Вашу увагу на те, що його сторінка поповнена багатьма новими коментарями. ( 24217 відвідувань на 08.08.2013.)

Тож, підтримуючи ініціативу пані Дарини Загурської, редакція прийняла рішення про надання всім авторам-учасникам альманаху «Скіфія» (незалежно від року видання!) додаткової знижки на придбання примірників альманаху для передачі їх бібліотекам.

Для цієї мети вартість 1-го примірника становитиме 20 грн.

Більш розлого про цю книгу — на сайті: http://zeitglas.io.ua/story

З повагою, Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

Zeitglas № 66-л

Вышел в свет №66 литературно-художественного журнала «Склянка Часу*Zeitglas»

0

Вышел в свет №66 литературно-художественного журнала «Склянка Часу*Zeitglas»

 

АВТОРЫ ЭТОГО НОМЕРА ЖУРНАЛА:

Проза Prosa Проза

Татьяна Окунева Anatolij Krym Влад Наслунга Тетяна Рубінська Вікторія Михайлова Михайло Нізовцов Голя Гнобля Александр Апальков Павел Бессонов Владимир Ерёменко Петро Гайворонський Борис Нестеренко Анастасія Посинкіна Христина Погоржельська

Лірика Lyrik Лирика

Анастасія Боброва Виктор Шендрик Вячеслав Пасенюк Геннадий Кононов Валентина Таран Нина Стременная Володимир Комісарук Сергій Левченко Валерия Влащик Дмитрий Моцпан

Есе Essays Эссе

Людмила Исаева Роман Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

K_A_maket_A4-66

Запрошуємо на III-й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ»

0

Шановні автори, читачі, друзі, міжнародний журнал та видавництво «Склянка Часу*Zeitglas», як МЕДІА-ПАРТНЕР, братиме участь у III-му МІЖНАРОДНМУ ФЕСТИВАЛІ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ», який відбудеться у КИЄВІ із 24 травня – 01 червня 2013 року.Ми щиро запрошуємо Вас на це книжкове свято!У рамках форуму буде представлено наш журнал, книги наших авторів та альманах «СКІФІЯ».

Стенд Е-08.

ІНФОРМАЦ¶Я ПРО ПРОВЕДЕННЯ III М¶ЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ» 24 травня – 01 червня 2013

Програма лояльності: У будні з 11.00 до 14.00- вхід безкоштовний, У понеділок 27.05 — вхід безкоштовний.

Для дітей вхід Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...
RSS лента автора Александр Апальков

Вверх
  • RSS
  • Newsletter
  • Twitter
  • Google+
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube