Наши книги


Ольга Гуцало, дизайн обложки

Анестезія: поети проти болю

0

«Анестезія» — це антологія поезії проти болю та смерті, справжні живі спогади, листи на той світ.

У книзі зібрані твори восьми авторів з України, Литви та Латвії, яких об’єднало прагнення привернути увагу суспільства (та влади) до проблем невиліковно хворих людей, що живуть з нестерпним болем та розповісти про свій власний досвід.

GD Star Ratingloading...
GD Star Rating
loading...

oblojka_karta_print-1

Культурна карта Луганська — довгоочікувані результати

5

ВСТУП НА ТЕРИТОРІЮ Отже, почнемо. На старовинних мапах східні терени, за межами відомого європейцям світу позначались як Le Grande Tartarie – Велика Тартарія. Про цю країну мало що було відомо, вона приваблювала своїми таємницями та лякала своїми просторами. Це була справжня «біла пляма» на мапі.

Ця історична асоціація виникла в нас, коли ми приступили до проекту «Культурна карта Луганщини». Луганщина на сьогодні це саме така Le Grande Tartarie – загадковий край на сході, десь на межі, на фронтирі цивілізацій. Луганськ асоціюється з марсіанськими краєвидами териконів, з радянською естетикою Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

цинизм

Циники 2.0. Константин Скоркин. Только в сети

0

Эта повесть об очередном потерянном поколении образованной молодежи. Повесть о никаком человеке.

Мы предлагаем вашему вниманию Фрагмент повести Константина Скоркина «Циники 2.0″

Читать на issuu.com Дизайн и верстка Ярослав «Шабли» Шабалин GD Star Ratingloading...
GD Star Rating
loading...

-SC4usTg524

Том второй. Евгения Баранова.Теперь в сети

0

“Евгения в своем творчестве демонстрирует целостность духовности – себя как человека, себя как женщины и себя как художника. Такая целостность создает ей и ее текстам ту жестокую неподражаемую харизму, немногословную и отчаянную, которая и определяет большого поэта“, -Евгения Бильченко, поэт, доктор культурологии.

“Такая поэзия лишена многословия, мысли воплощаются молниеносно, в кратких, лаконичных, иногда непривычных «благопристойному классическому уху» языковых формулах, в конструктивно жёстких метафорах – и оттого несут в себе повышенную энергетику и концентрированный множественный Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

antologiya

Антологія жіночої поезії «Із жертв у ліквідатори».Теперь в сети

1

До цієї антології зібрано есеї та поезії семи авторок, тексти яких говорять про кохання і зраду, вагітність і дітей, жінок і їхніх мучителів, а також про мучительок чоловіків. Ідеться про ґендерну проблематику, а точніше – ґендерне насильство. Часом ці тексти переступають межі пристойності, але такі кроки завжди зумовлені лише уважністю до Іншого – іншого погляду, іншої історії, іншої статі. Ця уважність до різниці є спільним місцем у текстах поеток даної антології «Із жертв у ліквідатори», назва якої має присмак аварії на атомній станції. Не спокушайтеся, ця аварія – ґендерна.

Открыть книгу Открыть полную запись >
GD Star Rating
loading...

uroki-cover

«Уроки вредительства, диверсии и шпионажа» теперь в сети

0

Мы решили опубликовать электронную версию Антологии социальной поэзии «Уроки вредительства, диверсии и шпионажа», в которую вошли тексты Сергея Жадана, Андрея Родионова, Елены Заславской, Ярослава Минкина, Александра Сигиды и Любы Якимчук.

Поэзия социального протеста является наиболее значимой для постсоветского пространства. Эта поэзия затрагивает актуальные проблемы современного украинского общества в его стремлении к свободе и является неким руководством к действию. Не даром на страницах антологии слово предоставляется авторам, которые не отгораживаются от современности в «башни из Открыть полную запись >

GD Star Rating
loading...

Вверх
  • RSS
  • Newsletter
  • Twitter
  • Google+
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube