У  Палаці мистецтв м. Львів (вул. Коперніка, 17)  7 жовтня о 19:00 відбудеться показ фільмів «Сексуальна революція», який об’єднає в собі короткометражки на теми ґендеру, сексуальної ідентичності, табу в консервативному суспільстві, проблем лгбт-спільноти, інтимного життя і стосунків між чоловіком і жінкою і не тільки..

13 сучасних і сміливих фільмів з Франції, Німеччини, США, Ізраїлю, Іспанії, Норвегії та Великобританії не лише змусять глядачів замислитись про таку важливу складову частину нашого життя як секс, а й побачити естетичну довершеність в зображенні людських стосунків, де немає місця вульгарності чи непристойності, де герої розкривають себе в зворушливих правдивих історіях і хочуть бути почутими, а головне стати зрозумілими кожному.

Документальний фільм Ібана дель Кампо «Брудна Мартіні» розповідає про танцівницю театру для дорослих. Її яскраві оголені перформенси не залишають підозр про те, яким є насправді щоденне життя самотньої жінки. Ізраїльський фільм Ітаі Раціеля «Шлюб» з несподіваним фіналом розкриває правду про те, що не всі шлюбні ночі відбуваються за однаковим сценарієм. Два французькі фільми Жана-Ґабріеля Періо «Раніше Я Був Сумним» та «Гей?» здивують автобіографічністю, де веселий гумор межує зі злою іронією..

Повна програма вечора

«Сексуальна Революція» — це третій кінопоказ в серії осінніх переглядів короткометражок, організованих командою Wiz-Art в Палаці мистецтв з метою розширити світобачення тих, хто не боїться розбивати стереотипи і прагне нових емоцій та неповторних вражень.

Вхід 20 грн

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 914