С 25 по 30 марта 2011 в Украине пройдет 8 международный фестиваль документального кино о правах человека Docudays UA. Региональные партнеры фестиваля в Луганской области Правозащитный центр «Поступ» и Луганский Киноклуб, совместно с Интернет-порталом новостей культуры «Давление света», делегировали своих представителей для освещения столь значимого события в культурной жизни страны.

Docudays UA

Программа 8 международного фестиваля документального кино о правах человека Docudays UA:25 березня, п’ятниця / March 25, Friday

Синя зала / Blue Hall

18:30 Брифінг членів журі / Briefing of jury members

Червона зала / Red Hall

19:00 Церемонія відкриття / Opening Ceremony

Фільм-відкриття / Opening Film

Інший «Челсі»: історія з Донецька / The Other Chelsea – A Story from Donetsk / Якоб Пройсс (Jakob Preuss) / Німеччина (Germany) / 2010 / 87’

Блакитна вітальня / Blue Sitting Room

21:30 Прийом із нагоди відкриття (акредитація обов’язкова) / Opening Party (accreditation required)

26 березня, субота / March 26, Saturday

Синя зала / Blue Hall

12:00   Спеціальний показ / Special Screening: ZubrOOFka

Невидимі / The Invisible / Катажина Гондек (Katarzyna Gondek) / Польща (Poland) / 2010 / 15’

Роджерс – ляльковод / Rogers – The Puppeteer / Кшиштоф Кізевіч (Krzysztof Kiziewicz) / Польща (Poland) / 2010 / 4’

Відступництво / Apostasy / Бартош Тризна (Bartosz Tryzna) /  Польща (Poland) / 2010 / 15’

13:00   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Прибульці з космосу / Guests of Space / Альба Мора Рока (Alba Mora Roca) / Мексика, Колумбія, Іспанія, США (Mexico, Colombia, Spain, USA) / 2010 / 26’

13:30   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Правосуддя для Сєргєя / Justice for Sergei / Ганс Германс, Мартін Маат (Hans Hermans, Martin Maat) / Нідерланди (The Netherlands) / 2010 / 64’

Зустріч із Джеймісоном Файрстоуном, працедавцем Сєргєя Магнітского / Q & A with Jamison Firestone, the employer of Sergei Magnitsky

15:00   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Дещо про Грузію / Something About Georgia / Ніно Кіртадзе (Nino Kirtadze) / Франція (France) / 2010 / 100’

Зустріч із режисером / Q & A with director

17:00   НОВЕ КІНО БАЛТІЇ / NEW BALTIC CINEMA

Вдих / In Breath / Лінда Олте (Linda Olte) / Латвія (Latvia) / 2009 / 13’

Клуцис. Деконструкція художника / Klucis. The Deconstruction of an Artist / Петеріс Кріловс (Peteris Krilovs) / Латвія (Latvia) / 2008 / 88’

19:00   Майстер-клас Улдіса Секуліса / Master class by Uldis Cekulis

20:30   Особлива подія / Special Event

Мій батько Євген / My Father Evgeni / Андрій Загданський (Andrei Zagdansky) / Україна, США (Ukraine, USA) / 2010 / 77’

Червона зала / Red Hall

17:00   Творчий конкурс / Art Competition

У разі розгерметизації / In Case of Loss of Pressure / Сара Мун Хау (Sarah Moon Howe) / Бельгія (Belgium) / 2009 / 46’

Зустріч із режисером / Q & A with director

18:00   Творчий конкурс / Art Competition

Аритмія / Arrhythmia / Свєтлана Стрєльнікова (Svetlana Strelnikova) / Росія (Russia) / 2009 / 66’

Зустріч із режисером / Q & A with director

19:15   Творчий конкурс / Art Competition

Поза зоною досяжності / Out of Reach / Якуб Стожек (Jakub Stozek) / Польща (Poland) / 2010 / 30’

20:00   Творчий конкурс / Art Competition

Інша Європа / Other Europa / Росселла Скіллачі (Rossella Schillaci) / Італія (Italy) / 2010 / 80’

Блакитна вітальня / Blue Sitting Room

10:00   Зустріч регіональних партнерів фестивалю / Meeting of Docudays UA regional partners

11:00   Майстер-клас «Як убезпечитися від протиправних дій міліції» голови правління УГСПЛ Аркадія Бущенка та голови ГО «Черкаський центр моніторингу дотримання прав людини» Володимира Батчаєва. / Master class “How to protect against unlawful acts of militia” by Arkadiy Bushchenko, Chairman of the UHHRU’s Board, and Volodymyr Batchaev, Head of NGO “Cherkasy Center for Monitoring of Human Rights Observance”

Мала зала / The Small Hall

11:00 — 19:00   Відеотека фестивалю / Video Library

Вестибюль / Lobby

12:00   Нагородження переможців конкурсу карикатур / Rewarding of caricature contest winners

27 березня, неділя / March 27, Sunday

Синя зала / Blue Hall

12:00   Килимок / Carpet / Андрій Роханський (Andrii Rokhansky) / Україна (Ukraine) / 2010 / 12’

Дискусія про тортури в міліції. Учасники: автор фільму Андрій Роханський, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Володимир Яворський та координатор програм Харківської правозахисної групи Андрій Діденко. / Discussion about tortures in militia stations. Participants: Andrii Rokhansky, film director, Volodymyr Yavorsky, executive director of the Ukrainian Helsinki Human Rights Union, and Andrii Bohdanov, program coordinator of the Kharkiv Human Rights Group

13:00   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Після революції / After the Revolution / Дьорте Франке, Марк Баудер (Doerte Franke, Marc Bauder) / Німеччина (Germany) / 2010 / 91’

Зустріч із режисерами та продюсером / Q & A with directors and producer

15:00  Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Відкрите небо / Open Sky / Інес Компан (Ines Compan) / Франція / France / 2010 / 94’

Зустріч із режисером / Q & A with director

17:00   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Авто*Мат / Auto*Mate / Мартін Маречек (Martin Marecek) / 2009 / 90’

Обговорення з учасником руху «Авто*Мат» та експертами Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні / Discussion with Auto*Mate activist and experts from Heinrich Böll Foundation’s Office in Ukraine

20:00   Ретроспектива: Мірослав Янек / Retrospective Screening: Miroslav Janek

Битва за життя / Battle for Life / Чехія (Czech Republic) / 2000 / 90’

21:30   Спеціальний показ / Special Screening

Ну ж бо, утечемо від неї! / Let’s Run Away From Her / Марчін Кошалка (Marcin Kozalka) / Польща (Poland) / 2010 / 50’

Дискусія з режисером / Discussion with director

Червона зала / Red Hall

15:00   Спеціальний показ / Special Screening

Серійні вбивства у країні Путіна / Murders in Numbers in Putin’s Land / Манон Луазо (Manon Loizeau) / Франція (France) 2007 / 52’

Дискусія з режисером / Discussion with director

17:00   Творчий конкурс / Art Competition

Робота машин / The Work of Machines / Жіль Лепор, Марчін Мондрацкі, Міхал Мондрацкі (Gilles Lepore, Marcin Madracki, Michal Madracki) / Польща (Poland) / 2010 / 38’

Зустріч із режисером / Q & A with director

18:00   Творчий конкурс / Art Competition

Кримінальні хроніки / Scena del Crimine / Вальтер Стокман (Walter Stockman) / Нідерланди (The Netherlands) / 2010 / 74’

Зустріч із режисером / Q & A with director

19:30   Творчий конкурс / Art Competition

Народження Карли / Karla’s Arrival / Коен С’юдгеест (Koen Siudgeest) / Іспанія (Spain) / 2010 / 90’

Зустріч із режисером / Q & A with director

21:00   Творчий конкурс / Art Competition

Колись на острові: Те Генуа е Нного / There Was Once an Island: Te Henua e Nnoho / Бріа Марч (Briar March) / Нова Зеландія (New Zealand) / 2010 / 80’

Блакитна вітальня / Blue Sitting Room

12:00   Круглий стіл «Сучасні тенденції продюсування документального кіно в Європі та нова модель державної підтримки виробництва документального кіно». Учасники: Катерина Копилова, голова Державного агентства України з питань кіно; Сергій Тримбач, голова Національної Спілки кінематографістів; Дорота Рошковська, Dragon Forum Academy (Poland), а також кінематографістів – учасників фестивалю. / Roundtable on “Modern trends in producing documentary films in Europe and a new model of state support for documentary production.” Participants: Kateryna Kopylova, Head of the State Cinema Agency of Ukraine; Serhii Trymbach, chairman of the National Cinema Union, Dorota Roszkowska, Dragon Forum Academy (Poland), and filmmakers – Docudays UA participants.

Прослухати

Читати фонетично

Словник — Переглянути докладний словник

Мала зала / The Small Hall

11:00 — 19:00   Відеотека фестивалю / Video Library

28 березня, понеділок / March 28, Monday

Синя зала / Blue Hall

11:00   Презентація нових відеороликів за мотивами Free2choose: освіта з прав людини та толерантності. Організатор – «Конгрес національних громад України» / Presentation of new videos after “Free2choose”: education in human rights and tolerance. Organizer – Congress of the National Communities of Ukraine

14:15   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Дзвони війни / War Don Don / Ребекка Річман Коен (Rebecca Richman Cohen) / США, Сьєрра-Леоне (USA, Sierra Leone) / 2010 / 85’

15:45   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Жінки без паузи / Women without a Pause / Паула Паласіос (Paula Palacios) / Франція (France) / 2010 / 54’

Зустріч із режисером / Q & A with director

17:00   Спеціальна подія до 60-річчя УВКБ ООН / Special Event devoted to the 60th anniversary of UNHCR

Ніде в Європі / Nowhere in Europe / Керстін Нікіг (Kerstin Nickig) / Німеччина, Польща (Germany, Poland) / 2009 / 98’

Обговорення за участі представників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців / Discussion with representatives of the United Nations High Commissioner for Refugees Office

19:45   Ретроспектива: Мірослав Янек / Retrospective Screening: Miroslav Janek

Вєрка / Vierka, Or the Mystery of Family B’s Disappearance / Чехія (Czech Republic) / 2005 / 76’

Дискусія з режисером / Discussion with director

21:00   Ретроспектива: Мірослав Янек / Retrospective Screening: Miroslav Janek

Хачіпе / Kha-Chee-Pae / Чехія (Czech Republic) / 2006 / 57’

Червона зала / Red Hall

17:00   Творчий конкурс / Art Competition

Днюка / Kill the Day / Андрей Куціла, Аляксандр Налівайка (Andrei Kutsila, Aliaksandr Nalivaika) / Білорусь, Польща (Belarus, Poland) / 2010 / 30’

Зустріч із режисером / Q & A with director

18:00  Творчий конкурс / Art Competition

443 / Ерез Міллер (Erez Miller) / Ізреїль (Israel) / 2010 / 52’

Зустріч із режисером / Q & A with director

19:00  Творчий конкурс / Art Competition

Жар життя / Steam of Life / Йонас Бергхал, Міка Хотакайнен  (Joonas Berghall, Mika Hotakainen) / Фінляндія, Швеція (Finland, Sweden) / 2010 / 81’

20:30   Творчий конкурс / Art Competition

Дике місто Детройт / Detroit Wild City / Флорен Тіллон (Florent Tillon) / Франція (France) / 2010 / 80’

Блакитна вітальня / Blue Sitting Room

10:00  Семінар «Фестиваль Docudays UA: молодим про права людини» / Workshop “Docudays UA: about human rights to young people”

19:45  Фуршет від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців / Reception by the Office of the United Nations High Commissioner for Refugees

Мала зала / The Small Hall

11:00 — 18:30   Відеотека фестивалю / Video Library

28 березня, понеділок / March 28, Monday

GOETHE-INSTITUT Ukraine

17:00   Спеціальний показ / Special Screening: ZubrOOFka

Поволі / Slowly / Томаш Вольскі (Tomasz Wolski) / Польща (Poland) / 2010 / 30’

Екскурсія / Excursion / Бартош Крухлік (Bartosz Kruhlik) / Польща (Poland) / 2010 / 13’

До дна / Bottoms Up / Мачєй Гловінскі (Maciej Glowinski) / Польща (Poland) / 2009 / 20’

18:30   Спеціальний показ / Special Screening: WATCH DOCS

Презумпція вини / Presumed Guilty / Роберто Ернандес, Джефрі Сміт (Roberto Hernandez, Geoffrey Smith) / Мексика (Mexico) / 2009 / 90’

20:30   Спеціальний показ / Special Screening: VERZIO

3 весілля / 3Weddings / Анна Кіш, Віктор Оскар Нагі, Клара Тренчені (Anna Kis, Viktor Oszkar Nagy, Klara Trencsenyi) / Угорщина (Hungary) / 2009 / 78’

29 березня, вівторок / March 29, Tuesday

Синя зала / Blue Hall

13:00  Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Ринок / The Market / Рама Рау (Rama Rau) / Канада, Індія (Canada, India) / 2010 / 70’

14:15  Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Прибульці / The Arrivals / Клодін Борьє, Патрік Шеньяр (Claudine Bories, Patrice Chagnard / Франція (France) / 2009 / 111’

16:00  Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Вам не подобається правда – 4 дні в Гуантанамо / Your Don’t Like The Truth – 4 Days Inside Guantanamo / Люк Коте, Патрисіо Енрикес (Luc Cote, Patricio Henriquez) / 2010 / 99’

Зустріч із режисером / Q & A with director

17:45  Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Смердючий корабель / The Stinking Ship / Багассі Коура (Bagassi Koura) / США (USA) / 2010 / 27’

Зустріч із Марієттою Харьйоно, керівником програми «Грінпіс» проти токсичних речовин, головною героїнею фільму  / Q & A with with Marietta Harjono, the Director of Toxic Campaign at Greenpeace Netherlands, main character of the film

Червона зала / Red Hall

17:00   Творчий конкурс / Art Competition

Смак булочки з корицею / The Taste of a Cinnamon Roll / Микита Сітдіков (Mykyta Sitdikov) / Україна (Ukraine) / 2010 / 10’

Зустріч із режисером / Q & A with director

17:30   Творчий конкурс / Art Competition

Банзай, Шанхай! / Shanghai Banzai / Юрате Самуліоніте (Jurate Samulionyte) / Литва (Lithuania) / 2010 / 27’

Зустріч із режисером / Q & A with director

18:00   Творчий конкурс / Art Competition

Олімпієць / The Olympic Man / Вієстурс Кайріш (Viesturs Kairiss) / Латвія (Latvia) / 2009 / 80’

Зустріч із режисером / Q & A with director

19:30  Творчий конкурс / Art Competition

Гравець / The Player / Джон Аппель (John Appel) / Нідерланди (The Netherlands) / 2009 / 85’

21:00  Особлива подія / Special Event

Я тебе люблю / I Love You / Павєл Костомаров, Александр Расторгуєв / Росія (Russia) / 2011 / 80’

Дискусія з режисером / Discussion with director

Блакитна вітальня / Blue Sitting Room

10:00  Семінар «Фестиваль Docudays UA: молодим про права людини» / Workshop “Docudays UA: about human rights to young people”

16:00   Семінар Dragon Forum Academy & Docudays UA: Від задуму до глядача. Розробка проекту документального фільму. Тренінгові програми 2011—2012 для продюсерів і режисерів документального кіно у Польщі та в Україні та ринок проектів у Кракові / Workshop by Dragon Forum Academy & Docudays UA: From concept to viewer. Development of the documentary project. Training programs 2011—2012 for documentary directors and producers in Poland and Ukraine, and project market in Cracow.

Мала зала / The Small Hall

11:00 — 18:30   Відеотека фестивалю / Video Library

30 березня, середа / March 30, Wednesday

Синя зала / Blue Hall

13:00   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Вбити слона / To Shoot an Elephant / Альберто Арсе, Мохаммад Руайлах (Alberto Arce, Mohammad Rujailah) / Іспанія (Spain) / 2009 / 112’

15:00   Правозахисний конкурс / Human Rights Competition

Рожеві сарі / Pink Saris / Кім Лонжинотто (Kim Longinotto) / Велика Британія, Індія (UK, India) / 2010 / 96’

НОВЕ КІНО БАЛТІЇ / NEW BALTIC CINEMA

16:45   Вулканівка. Після «великого кіно» / Vulkanovka. After The Grand Cinéma / Гедре Бейнорюте (Giedre Beinoriute) / Литва (Lithuania) / 2005 / 50’

17:35   НОВЕ КІНО БАЛТІЇ / NEW BALTIC CINEMA

Дискотека й атомна війна / Disco and Atomic War / Яак Кілмі, Кіур Аарма (Jaak Kilmi, Kiur Aarma) / Естонія, Фінляндія (Estonia, Finland) / 2009 / 85’

19:00   Особлива подія / Special Event

Удвох / Tugether / Павєл Костомаров (Pavel Kostomarov) / Росія (Russia) / 2009 / 45’

19:45   Особлива подія / Special Event

До болю / Till It Hurts / Марчін Кошалка (Marcin Koszalka) / Польща (Poland) / 2009 / 25’

Червона зала / Red Hall

17:00   Ретроспектива: Луї Маль / Retrospective Screening: Louis Malle

Хай живе тур! / Vive le Tour / Франція (France) / 1962 / 18’

19:00   Ретроспектива: Луї Маль / Retrospective Screening: Louis Malle

І прагнення до щастя / And the Pursuit of Happiness / США (USA) / 1986 / 80’

Блакитна вітальня / Blue Sitting Room

10:00   Семінар «Фестиваль Docudays UA: молодим про права людини» / Workshop “Docudays UA: about human rights to young people”

12:00   Круглий стіл «Як зробити фестиваль Docudays UА привабливим для молоді?» / Round table “How to make Docudays UA festival interesting for young people?”

14:00   Зустріч із регіональними  партнерами кінофестивалю / Meeting with Docudays UA regional partners

16:00   Нові правила подачі та оформлення проектів для державної підтримки. Семінар Державного агентства України з питань кіно / New rules for appearance and submission projects for state financial support. Workshop by State Cinema Agency of Ukraine

Мала зала / The Small Hall

11:00 — 18:30   Відеотека фестивалю / Video Library

30 березня, середа / March 30, Wednesday

GOETHE-INSTITUT Ukraine

17:00   Спеціальний показ / Special Screening: VERZIO

Роки таємниці / Secret Years / Марія Такач (Мaria Takacs) / Угорщина (Hungary) / 2009 / 90’

18:30   Спеціальний показ / Special Screening: VERZIO

Кінцева зупинка / Last Bus Stop / Жужа Бьосьормені, Каї Салмінен (Zsuzsa Boszormenyi, Kai Salminen) / Угорщина, Фінляндія (Hungary, Finland) / 2007 / 52’

19:30   Спеціальний показ / Special Screening: WATCH DOCS

Два Ескобари / The Two Escobars / Джефф Цимбаліст, Майкл Цимбаліст (Jeff Zimbalist, Michael Zimbalist) / Колумбія, США / 2010 / 100’

31 березня, четвер / March 31, Thursday

Червона зала / Red Hall

17:00   Фільми-переможці 8-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA / Award-Winning Films of the 8th Docudays UA International Human Rights Documentary Film Festival

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 2 191