«Країна мрій» — міжнародний фестиваль етнічної музики проходить на Співочому полі у Києві з 2004 року. Ініціатором фестивалю є Олег Скрипка. Фестиваль має вигляд народного гуляння-ярмарку і окрім виступів на основній сцені Співочого поля включає також ярмарку виробів народного мистецтва, книжковий ярмарок, майстер-класи народних ремесел, де можна в живому часі спостерігати, як виробляються ті чи інші витвори людської фантазії, виставку народного малярства, дитячу галявину, етнічні кухні тощо.


25 та 26 червня 2011 року на Вас чекатимуть:

 

Алеї Майстрів з 10.00

Конкурс вишиванок (тільки 26 червня) від партнера фестивалю «Кока-Кола Україна» з 12-00 до 15-30

Українсько-японський центр 25-26 червня (14:00-20:00)

  • Японські танці Бонодорі
  • Майстер-клас із каліграфії
  • Куточок одягання літнього кімоно «юката»
  • Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
  • Фотографування в образі самурая та гейші
  • Майстер-клас з орігамі

Галявина «Ярило» 25-26 червня

Братство бойового козацького звичаю «Спас»: козацькі розваги з 13.00 до 18.00

Книжковий ярмарок (від дворика музею Гончара до алеї майстрів) працюватиме з 11.00 до 19.00

Книжкові майстер-класи на майданчику «Майстер-кляса»: з друкарської справи, із палітурення книжок, з каліграфії, з шовкодруку, з ілюстрування книжок.

Сцена «Курінь»: поетичні читання, презентації книг, літературні перфоменси.

 

25 червня:

Майданчик «Етно-Fashion» (Вперше на «Країні Мрій»!)

Показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори – молоді талановиті українські дизайнери, які творять в стилі «Етно».

Презентація нового компакт-диску унікальної музичної етно-джазової формації «Самата» з міста Чернівці. Музиканти представлять свій новий альбом у стилі «сучасний карпатський нью-ейдж», складений з інструментальних версій найвідоміших хітів гурту «Воплі Відоплясова». Саме ці твори стануть музичним оформленням фейшн-показу.

  • 16.00 – Показ Зінаїди Ліхачової
  • 16.20 – Показ Наталії Міщенко
  • 16.40 – Показ Олени Серебрової
  • 17.00 – Показ Олесі Теліженко
  • 17.20 – Показ Роксолани Богуцької
  • 17.40 – Прес-конференція дизайнерів та музикантів – учасників проекту (прес-центр Фестивалю)

Співорганізатори проекту – «Український Тиждень Моди» та Музичне Видавництво «Країна Мрій».

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

  • 14.00 – 15.00 – Література етнічних спільнот України
  • 15.00 – 17.00 – ІІ Кобзарський слем. Слем-майстер Сталкер (Євген Манженко)
  • 17.00 – 18.00 – «Тачанка з півдня» від письменників Братів Капранових та реп-кобзаря Макса Паленко
  • 18.00 – 19.00 – «Літо, Любов, Полежака» — літературно-музичне дійство від Артема Полежаки та гурту Барабас

Літературні юшки від Коронації слова (дворик музею Гончара, з 13.00)

Фірмовими юшками та цікавими історіями вас частуватимуть переможці та лауреати конкурсу «Коронація слова»:

  • 13.00 – 14.30 – «Русальська юшка» від Дари Корній та Вікторії Горбунової. Допомагає Віталій Климчук
  • 15.00 – 16.30 – Юшка «Полтавсько-черкаський мікс або Щерба з галушками й кабачками» від Наталі Лапіної та Світлани Горбань
  • 17.00 – 18.30 – «Затірка охоронного відділення зі шпиком» від Владислава Івченка

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

  • 14.00 – 15.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки
  • 16.00 – 17.00 – Дитячий колектив «Вербиченька» (дитячі пісні,ігри та забави) від музею І. Гончара
  • 17.00 – 18.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки для найменших, колискові

Сцена «Під Стінами Лаври»

  • 14.00 – 15.00 – «Кросна» (Україна)
  • 15.00 – 16.00 – «Вертеп» (Дніпропетровськ)
  • 16.00 – 17.00 – «Люди Добрі» (Україна)
  • 17.00 – 18.00 –  «Йорий Клоц» (Львів)

Сцена «Майстерня танців»

  • 14.00 – 15.00 – «Люди Добрі», майстер-клас українських танців
  • 15.00 – 16.00 – «Гуляйгород», майстерня українських танців
  • 16.00 – 17.00 – «ТопОрКестра», майстер-клас молдавських танців
  • 17.00 – 18.00 – Осман Джемілє та онсамбль «Джемілє», майстер-клас татарських танців

Сцена «Кобзарська майстерня»

  • 13.00 – 14.00 –
  • 14.00 – 15.00 – Ярослав Криско, бандура (Львів)
  • 15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
  • 16.00 – 17.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)
  • 17.00 – 18.00 – Тарас Силенко, бундура (Київ)

Вечірня сцена

  • 18.00 – 18.30 – Олексій Заєць (Україна)
  • 18.30 – 20.00 – Тартак і АСТАРТА (Україна)
  • 20.00 – 21.00 – Камо Грядеши (Україна)
  • 21.00 – 22.00 – Осиміра (Білорусь)

26 червня:

Майданчик «Етно-Fashion»

Початок о 16.00

  • В.Щербина
  • Руслана та Яна Заугольнікови
  • Ярина Жук
  • Дім моди «Ріто»
  • Приватна колекція гурту «Кросна»

Співорганізатор проекту – «Український Тиждень Моди»

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

  • 14.30 – 15.00 – Поетична стилізація обряду «Гонити шуляка» від письменниці Олени Захарченко
  • 15.00 – 17.00 – Література регіонів України
  • 17.00 – 18.00 – Творча зустріч з Оксаною Забужко
  • 18.00 – 19.00 – Вечір Іронічної Поезії (Юрко Позаяк, Артем Полежака, Сергій Пантюк, Келя Лікеренко, Сталкер (Євген Манженко), Макс Паленко, брати Капранови)

Літературні юшки від Коронації слова (дворик музею Гончара, з 13.00)

Фірмовими юшками та цікавими історіями вас частуватимуть переможці та лауреати конкурсу «Коронація слова»

  • 13.00 – 14.30 – Юшка «Повний відпад» від Олександра Есаулова
  • 15.00 – 16.30 – «Куряча юшка від бангладеської князівни Султани». Готують Наталія Тисовська та Вікторія Гранецька
  • 17.00 – 18.30 – Рибна юшка «Чорнобильський сомик» від Анатолія Дністрового. Модератор Сергій Пантюк
  • 18.30 – 19.30 – Щупак копчений за книгою Ганни Демірської «Великдень у Романівці». Поетичні читання Лідії Дубиківської (книга «Доля або переходжу у стікс»)

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

  • 14.00 – 15.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки
  • 16.00 – 17.00 – «Райгородок», інтерактивні народні ігри з дітьми
  • 17.00 – 18.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки для найменших, колискові

Сцена «Під Стінами Лаври»

  • 14.00 – 15.00 – НАФА «Писанка» (м.Рожище)
  • 15.00 – 16.00 – «ТопОрКестра»
  • 16.00 – 17.00 – гурт «Надобридень» (Україна)
  • 17.00 – 18.00 – «Тріо Геміджи Лейли» (АР Крим)

Сцена «Майстерня танців»

  • 14.00 – 15.00 – «Буття», майстер клас українських танців
  • 15.00 – 16.00 – «Хорея козацька», майстер-клас середньовічного танцю
  • 16.00 – 17.00 – «Кросна», майстер клас українських танців
  • 17.00 – 18.00 – «Рожаниця», майстер-клас танців

Сцена «Кобзарська майстерня»

  • 13.00 – 14.00 – Лаяюш Молнар, колісна ліра, бандура (Львів)
  • 14.00 – 15.00 –
  • 15.00 – 16.00 – Михайло Коваль, бандура
  • 14.00 – 17.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
  • 17.00 – 18.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

Вечірня сцена

  • 18.00 – 19.00 – «De Temps Antan» (Канада)
  • 19.00 – 20.00 – «Ят-ха» (Республіка Тува)
  • 20.00 – 21.00 – «Hazmat Modine» (США)
  • 21.00 – 22.00 – Олег Скрипка та Джаз-бенд «Забава» (Україна)

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 809