І так, про треш-батл «Без на» (тобто – без назви), котрий відбудеться 23-го липня о 15.00 в Києві (недобудова, м. Дорогожичі) — це чергова творча зустріч мешканців літературного порталу «Літклуб» (litclub.org.ua), їхніх друзів, і просто небайдужих до тусівок людей.
Про концепцію:
Ми вирішили поділити едакую штуку окремо на треш і на батл в силу різних причин, котрі воліємо тримати в таємниці.
Отже коротко про специфіку кожної (яка буде спочатку поки не вирішили, але поки так):

Треш дослівно з англійської – сміття, тобто не висока поезія, але й не графоманство, така собі вулична доступна кожному антигламурна поезія.
Є дуже багато тлумачень, але напишу, як сама розумію – це емоційна різка лірика без правил і меж, головними атрибутами якої є насилля, брутальність, крайнощі, епатаж, сприйняття світу через контрасти і несумісність, боротьба і протидія суспільству, рамкам, законам і т.д.
Ліргери трешерів – розчаровані у всьому і всіх пофігісти, але сильні особистості, котрі можуть роздерти і порвати на шмаття. Для них немає моралі, намає принципів. Вони – некерована, часто підсвідома, емоція.
Тексти, саме тексти, бо треш – не має жанрової визначеності, можуть бути різностильовими і різноформними.
Іноді для пущєй важності під час читання трешери використовують допоміжні елементи (муз.супровід, акторську гру, реквізит і що кому в голову збреде, аби то краще переносило глядача у описуваний стан чи атмосферу).
Отож, думаю, зрозуміло, якими мають бути виступи кожного з учасників, котрі погодилися трешити.
Регламент – до 5 хв.

Батл (Battle) з англійської – битва.
Думаю, це слово не потребує більш детального тлумачення, адже кожен з нас, будучи, сподіваюся, людиною освіченою, має свої асоци.
Ми ж замахнулися на батл літературний, іншими словами – битву між поетами, битву різностильову, різнотематичну, битву без правил (ну майже без), у якій, за традицією, має бути лише один переможець.
Специфіка проста:
Є визначена кількість учасників (у нашому випадку, їх буде шість, можливо, вісім – ще не вирішили).
Битва раундова.
У кожному раунді змагається два учасника до трьох позицій (щодо визначення цих позицій – буде змінне журі з простих глядачів і одного незмінного більш-менш знаючого теорію л-ри).
Кожен раунд має свою тематику: Вона для різних учасників може повторюватися. Тематика визначається попередньо і на кожен раунд обирається жеребкуванням (тому будьте готові до будь-чого).
Регламент позиції для кожного учасника – не більше 1 хв.
Почерговість учасників змагання обирається також жеребкуванням.
Щодо самої поезії – дозволяється все в межах обраної теми (Так, це має бути обов’язково власна поезія, бо який сенс в іншому (?!). Так, можна читати з роздруківок (ми жє нє ізвєргі).
Можливо, забацаємо муз.супровід, щоб кожному було зрозуміло, коли саме закінчується його позиція.
Якщо серед нас є меркантильні людці і, окрім участі, що є головним, когось цікавить ще щось, організуємо нагороду)))

П. с.: В кого є бажання долучитися до наших експериментів, — ще приймаємо заявки на участь. Списки учасників будуть оприлюднені за кілька днів до події, якщо то комусь аж так важливо)))
Место:м. Дорогожичі (недобудова), Киев
Начало:23 июля в 15:00

група Вконтакті: http://vkontakte.ru/event28555237
фейсбуці: https://www.facebook.com/event.php?eid=249260081754608

welcome!

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1 427