Режисери культового американського мультсеріалу в першій серії 23 сезону «Сімпсонів» посміялися над образом, в якому можна вгадати Віктора Януковича. Людина, схожа на українського Президента, стала далеко не першим об’єктом для глузування відомого режисера Мета Гроунінга. За двадцять три роки, поки виходить серіал, в ньому нещадно глузували з президентів: від Рейгана з Горбачовим до Клінтона з Обамомою.

Одним з головних персонажів нового епізоду став такий собі напів гангстер, напів впливовий політик «Віктор». Він має кремезну статуру, обличчя з досить грубими рисами. Сидить цей Віктор в столиці України Києві, десь недалеко від Майдану Незалежності у величезному кабінеті. Його охороняють кілька озброєних до зубів охоронців. Помічник вчить його премудростям користуватися комп’ютером та Інтернетом.

В одному з епізодів Віктор передивляється свою електронну пошту й дуже радіє з того, що співачка Бейонсе погодилася заспівати на дні народженні його дочки. Не важко здогадатися, що за образом дочки може ховатися Рінат Ахметов, а за днем народженням – відкриття стадіону «Донбас Арена», на якій і співала зірка в 2009 році.

Ще один показовий епізод мультику – історія з дружиною «Віктора». Вона в кадрі з’являється тільки раз, але дуже не вчасно. На що «Віктор» обурено гаркає на неї – «Я ж наказав тобі сидіти у своїй кімнаті». Очевидно, навіть в штатах вже всі знають історію про фактичну висилку Людмили Янукович до Донецька, іронізує Gazeta.ua

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1 300