Тільки від ЧаплінКлубу і тільки цієї неділі показ ігрових робіт і відеоарту за підтримки першого білоруського кінолейблу Byzond Pictures та кіноспільноти Kinaklub.org.

У неділю 23 жовтня 2011 року дискусійний кіноклуб соціально-психологічного кіно ЧаплінКлуб запрошує на унікальну зустріч-показ молодіжного білоруського короткометражного кіно. Спеціальний гість Alexei DeBronhe, режисер, музикант-мультиінструменталіст, візуальний артист, засновник лейблу Byzond Pictures, призер фестивалів Кіноварка (Білорусь), Золотий Вітязь (Росія), Студентського кінофестивалю в Румунії, Терранова (Білорусь), DIY Fest (Білорусь-Польща), учасника фестивалів у Португалії, Чехії, Німеччині. Партнерами заходу є Kinaklub.org – найбільша незалежна кіноспільнота Білорусі, що об’єднує не лише теоретиків-любителів кіно, але й молодих фільммейкерів, акторів, дизайнерів і представників різноманітних напрямів сфери кіно.

Чи існує молодіжне білоруське кіно? Донедавна це питання лишалося суто риторичним. Однак завдяки роботі Byzond Pictures та Kinaklub.org картини молодих білоруських режисерів починають систематизуватися, про них дізнаються як у Білорусі, так і за кордоном. Цієї неділі білоруський короткий метр смакуватимуть у Києві.

 У програму показу ввійдуть роботи режисерів:

- Shenja Berline, призера фестивалів Кіноварка (Білорусь), Vau-Fest (Україна), ZubrOFFka (Польща), учасника фестивалів Кіногрань (Білорусь), Терранова (Білорусь), Brno 16 (Чехія), Bang Shorts (Великобританія).

http://34mag.net/post/yaygen-berline/
- Alexei DeBronhe, призера фестивалів Кіноварка (Білорусь), Золотий Вітязь (Росія), Студентського кінофестивалю в Румунії, Терранова (Білорусь), DIY Fest (Білорусь-Польща), учасника фестивалів Izola cinema (Португалія), Міжнародного студентського фестивалю (Чехія), Кіногорода Метрополіс (Росія), CologneOFF (Німеччина)

http://34mag.net/post/alex-de-bronhe/
- Артема Лобача, одного з найбільш перспективних і пізнаваних молодих білоруських режисерів, на даний момент студента Варшавської Школи Кіно.

http://34mag.net/post/arcjom-lobach/

- студентів-випускників Білоруської державної академії мистецтв Інни Бевз і Олега Дербенева.

У рамках показу пропонуються художні та документальні роботи, відеоарт.

Усі роботи брали участь у різноманітних показах у Білорусі та за кордоном.

 

Програма


Ігрові роботи
 

-Irrelative (A.DeBronhe) – 15 хв.

Кінопритча про байдужість, її наслідки, розкаяння та використання «другого шансу»…

Про те, як у мегаполісах нас усе глибше засмоктують метушня та проблеми. Ми черствішаємо й не помічаємо поруч людей, що потребують допомоги. Про самотність і непотрібність людини, котра потрапила у біду, у комфортному, але вже холодному світі.

-Vide (S.Berline) – 6 хв.

Чи може людина жити серед людей і відчувати себе цілковито самотньою? Короткометражка про взаємини суспільства й індивіда. Складається з двох частин: перша показує соціальне відчуження й байдужість до людини, а друга розповідає про те, як особиста самотність героя може впливати на психологічний стан і внутрішній фільм.

-Морячок (І.Бевз) – 8 хв.

То де ж насправді море – далеко за горизонтом чи всередині нас?

 

Документальні роботи

-Фрагменти. Композиція (А.Лобач) – 5 хв.
-Cinemalism (A.DeBronhe) – 6 хв.

 

Експериментальні роботи й відеоарт

-Belarusization (A.DeBronhe)  — 1 хв.

Фільм-символ, метафора, котра є поєднанням відразу кількох лейтмотивів ідентифікацій…
-Miniatures (S.Berline) – 4 хв.

Суперечливий, проте шалено популярний. Лаконічний, але глибокий. Чорно-білий, але яскравий…

 

-Sorry, I don’t hear your drummachine (A.DeBronhe) – 4 хв.

Дуже дивний фільм. Загадка. Проблема тотального нерозуміння протилежних статей, вміщена у каркас техно експромту, зіграно дійсно вживу…

 

-Ромбокубооктаедр (О.Дєрбєнєв) – 4 хв.

Фірмові візуальні мантри Дєрбєнєва жалять, мов електричний скат, перетворюючи твій мозок на вінегрет із будівельних матеріалів бібліотеки, потоків її ілюмінації та геометричних псалмів. Усе це присмачено добротною електронікою Daft Punk і нашпиговано корисною інформацією, що пасує псевдоінтелектуальним пошукам.

 

 

Де:

м. Київ, вул. Братська 8, 2-й поверх, офіс 205 (7 хв. пішки від м. Контрактова та м. Поштова площа).  

Коли:

Неділя 23 жовтня 2011, 14.00-18.00

Формат кіноклубу передбачає жваве обговорення за чашкою запашного чаю із печенюшками

Оргвнесок — 10грн. Печиво до чаю усіляко вітається!

 

Контакти:

097 257 57 67, 063 369 06 77

kyivmovieclub@gmail.com

Вероніка Конончук

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 536