Під час Футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 у Києві, Вроцлаві та Берліні відбудеться презентація проекту Курта Флекенштайна «Games go on», повідомляє прес-служба Foundation CCA. Презентація відео в Києві пройде в понеділок, 18 червня, з 19.00 до 20.30 (Національний художній музей України, вул.М.Грушевського, 6).

Наприкінці червня 2012, коли футбольна гарячка в Європі досягне точки кипіння, у містах проведення ЄВРО-2012 Києві та Вроцлаві, а також у Берліні відбудеться особлива форма публічного перегляду футболу. Мистецькі інституції трьох міст представлять відео, яке по-особливому показує футбольну гру. В цьому відео десять учасників команди, вдягнені у форму Німецької збірної зразка 1941 року, грають на невеликому полі, ігноруючи будь-які правила футбольної гри. Немає ані рефері, ані воротарів, але все ж зберігається відомий запал та оплески, коли гра досягає своєї мети.

У той самий час група оголених людей веде свою власну гру на тому ж полі. Це чоловіки та жінки різного віку та грають вони зовсім інакше: перекидають із рук в руки легкого м’яча неначе діти. Однак той факт, що обидві команди перебувають та грають на одному полі, рано чи пізно викликає конфлікт інтересів аж доки одного разу гравець команди не збиває з ніг оголену людину, що трапилась на його шляху. Оголена людина падає долілиць. І в цю мить інша оголена людина, що досі стояла на межі поля, долучається до гри як тиха «заміна». Відео закінчується, коли всі одинадцять оголених лишаються лежати нерухомо на землі. Але фільм знову починається з самого початку, власне так як у історії та реальному житті — ігри тривають…

Відео будуть знімати на футбольному полі у Києві в середині червня. Ця робота відсилає до подій 1941 року, коли німецькі окупанти знищили в Бабиному Яру понад 30 тисяч євреїв. Інша референція – легендарний «Матч смерті» (команда київського Хлібзаводу, в складі якої було 8 гравців «Динамо», проти футболістів німецької команди «Флекельф», посилений склад за участі Люфтвафе), інтерпретація якого покладена в основу відео.

Вхід на відео-презентацію вільний.

Прес-конференція за участі Курта Флекенштайна відбудеться 18 червня о 18.30. Акредитовані журналісти отримають фрагмент із відео.
Акредитація до 18.00 17 червня на е-мейл Tetyana.filevska@gmail.com або за тел. 067 503 23 69

Kурт Флекенштайн (нар. 5 грудня 1949) — німецько-польський художник, який працює в царині site-specific art, мінімалістичного мистецтва, створює інсталяції.З 2003 року Флекенштайн працює як художник, фокусуючись на просторових об’єктах та інсталяціях, які створює як в музеях і арт-центрах, так і в публічному просторі. В його роботи вплетені інтуїтивні відчуття: вони зачаровують, дратують, провокують глядача на запитання і постійне порівняння ідеалістичного та реального, відштовхуючись від чільних соціальних, культурних і економічних питань та проблем навколишнього середовища.Курт Флекенштайн нині живе і працює в Мангеймі та Вроцлаві.

www.kurt-Fleckenstein.com

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 450