Відомий український поет Олег Короташ заборонив оприлюднювати відео-записи своїх віршів за кошти фонда Рината Ахметова. Про це він повідомив сьогодні у своїй заяві у соціальних мережах.

«Сьогодні я довідався, що літературний відео-проект «Римовані міста» завдячує існуванням фондові Рината Ахметова «Розвиток України». Тому, я звертаюся до авторів проекту із забороною оприлюднювати чи використовувати відео, на котрому я декламую власні вірші, відзняте у м. Ніжин для цього проекту. Мої вірші ніколи не звучатимуть за гроші катів українського народу», — йдеться в повідомленні.

Короташ також зазначає, що такі його дії викликані в тому числі подіями в Маріуполі. «Мені соромно, що мої вірші звучатимуть тоді, коли підприємства Ахметова отак труїли повітря Донбасу, що мешканці м. Маріуполя вийшли на багатотисячний мітинг бо не мають чим дихати», — зазначає поет.

За довідкою сайту Avtura:

Олег Короташ

Олег Короташ

Олег Короташ — поет, перекладач. Народився 8 березня 1976 року у місті Івано-Франківськ, проживає в Україні. Належить до покоління дев’яностиків у сучасній українській літературі. У травні 1997 року прийнятий до Національної Спілки письменників України. Із листопада 2000 року – один із Краківського братства поетів. Автор або учасник дев’яти поетичних книжок та антологій. Нагороджений Орденом Святого Миколая Чудотворця Української Православної Церкви. Входив до складу редколегії скандальної «Малої української енциклопедії актуальної літератури» — довідкового видання і антології, що висвітлювала український літературний процес 80-х, 90-х років XX століття.

«Римовані міста» – це перша в Україні відеоантологія поезії, що у першій своїй редакції міститиме 200 кліпів поетів та поеток, що ввійшли в літературу після 1991 року, з 20 міст України. Відеоантологію створила ініціативна група молодих поетів та поеток за сприяння МБФ «Смолоскип» та Фонду Рината Ахметова «Розвиток України».

За інформацією Порталу неполітичних новин

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 680