В Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса 13 вересня о 18:00 відбудеться прем’єра музично-поетичного діалогу «Жінка, дим і небезпечні предмети». Проект Марка Токара (контрабас) і Любові Якимчук (поезія) проходить в рамках головної щорічної події в літературному житті України – Форуму видавців у Львові.
Очікується оригінальна музика (free jazz) і поетичні тексти, частина з яких виникла імпровізовано під час підготовки проекту. А точніше – можна буде почути поєднання низьких звуків контрабасу Марка Токара і високого голосу Люби Якимчук. Проект був підготовлений упродовж декади в серпні цього року, проте не містить жодних завчених ходів, адже мистецтво є вільним та його реалізація завжди непередбачувана.

dym_afisha

Довідка

Марк Токар

Контрабасист. Закінчив «Львівську Політехніку», вчився в музичному училищі ім. С.Людкевича. Навчався в Катовіцькій джазовій Академії ім. Шимановського в рамках стипендії від міністра культури Республіки Польща “Gaude Polonia”. З 2006 року періодично викладає в джазових школах.

Як музикант виступає з різними проектами на багатьох фестивалях в Німечині, Чехії, Австрії, Польщі, Україні, Росії. Учасник львівської формації Дзига Джаз Квінтет. Лідер міжнародних проектів Leo’m'Art та квінтету Марка Токара. Грав з Кеном Вандермарком, Стівом Свеллом, Робертою Пікет, Фредом Фрітом (США), Клаусом Кугелем, Аркадієм Шилклопером (Німечина), Петрасом Вішняускасом (Литва), Маззолем, Миколаєм Тшаскою, Вацлавом Зімпелем (Польша), Юрієм Яремчуком (Україна), Мірчі Тіберіаном (Румунія), Магнусом Бру (Швеция), Робі Глодом (Люксембург). Учасник міжнародних проектів «Resonance», «Five Spot», «Buchkys» та ін.

Марк_Токар

Любов Якимчук

Поет, журналіст, магістрант програми «Теорія, історія літератури і компаративістика» Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Автор збірки поезій „ , як МОДА” (2009), за яку отримала диплом І ступеня Літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича „Привітання життя” (2008). Лауреат Літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2008), літературного конкурсу „Ноосфера” (2008),а також лауреат Всеукраїнського конкурсу читаної поезії „Молоде вино” (2007).

Тексти друкувалися у „Літературній Україні”, у часописах „Кур’єр Кривбасу”, «Сучасність»,„Київська Русь”, «Просто неба» та інших періодичних виданнях. Окремі поезії перекладались французькою мовою та івритом.

Учасниця літературних фестивалів «Fort.Missia», «День незалежності з Махном», «Країна мрій» та ін.

Любовь Якимчук

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1 582