Виповнилось 200 років із дня народження великого українського митця – Тараса Шевченка. Особливо важлива ця дата для Луганського вишу, який вже 75 років носить ім’я Кобзаря.

З нагоди святкування 200-річчя із дня народження Тараса Шевченка в університеті відбувся урочистий захід, на якому з вітальними словами звернувся ректор Віталій Курило. Він наголосив на тому, що всі ми повинні пишатися і бути гідні імені Тараса Григоровича, адже історія та розвиток вишу пов’язані саме з його іменем. Ректор також відзначив, що Луганський національний університет один із трьох у країні, удостоєний носити велике ім’я Шевченка.
«Шевченко – це Україна, а Україна – це ми!», – саме ця думка об’єднала всіх сьогодні на площі біля другого корпусу ЛНУ. Вшанувати пам’ять Кобзаря прийшли професорсько-викладацький склад, адміністрація та студенти університету. Студенти кафедри української літератури та методики її викладання на чолі із завідувачем кафедри, професором Вірою Фоменко підготували літературну композицію. Після її завершення делегація з ректором вишу відправилася покласти квіти до пам’ятника Тараса Шевченка, що знаходиться на центральній площі міста. Інші поклали квіти до скульптури в корпусі та до стели Тараса Шевченка на вулиці.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 99