З’явилася міжнародна культурна ініціатива на підтримку України в умовах військової агресії з боку Росії.

Заснована у Києві онлайн-платформа Artists Support Ukraine має на меті об’єднати світову культурну спільноту заради підтримки України. Ресурс надає можливість кожному митцю незалежно від місця його перебування висловитися на користь ідей миру та свободи.

 

У рамках платформи Artists Support Ukraine діячі культури можуть надіслати власні роботи або повідомлення, тексти чи відеозвернення, мистецькі твори, фотографії, плакати тощо.

 

Кожен охочий може завантажувати з сайту візуальні матеріали та використовувати їх для вираження своєї позиції, а також підтримати рух, скориставшись теґом #supportukraine у соціальних мережах.

 

“Після серії про-демократичних протестів країна стикнулася з агресією з боку Росії, включаючи неочікувану окупацію Криму, ідеологічно протирічне та упереджене висвітлення подій, цензуру ЗМІ, а також відверте насильство”, – йдеться у звернені до світових культурних діячів.

Серед учасників проекту, що першими надіслали свої повідомлення та роботи: мистецька група AES+F (Росія), художники Лучезар Бояджієв (Болгарія), Фред Томаселлі (США), Артур Жмієвский (Польща), кураторка і письменниця Овюль Дурмусогли (Туреччина/ Німеччина).

 

Ініціатором проекту Artists Support Ukraine є київська Платформа для сучасного мистецтваKadygrob_Taylor.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 70