«Скрябін» презентує 25 номерний альбом. В підтримку платівки з простою назвою «25» весною 2014 відбудеться турне по стадіонах та залах України. В рамках  туру 4 квітня в київському клубі Stereo Plaza відбудеться велике концертне шоу. «Скрябін» гратиме старі й нові пісні, до того ж  традиційно готує купу сюрпризів для фанів –  музиканти виконають треки, які ніколи не грали, або грали дуже давно.

До концерту створюється й  спеціальний відеоряд – цим вже займається режисер Нікіта Родчинський, який  традиційно займається відеороботами групи.

На прохання власних фанів, Скрябін  тримає в секреті пісні з нового альбому. Матеріал з альбому «25» вперше можна буде почути саме під час виступу в Stereo Plaza. Та й саму платівку можна буде побачити і придбати  саме на київському концерті. Цього вечора також заплановано представити нову книгу Андрія Кузьменко – «Я, Паштет і армія».

«Скрябін» вже 25 років на сцені, проте присвячувати концерт саме  ювілею групи музиканти не прагнуть.

Андрій Кузьменко: Ми не гратимемо ювілейних концертів, бо я не можу собі уявити ювілейного концерту Елтона Джона, присвяченого 50-літтю його творчості. На афіші й  обкладинці  альбому число «25» зібрано з фотографій фанів групи, які всі роки підтримували нас. Альбом названо саме так, бо пісні дуже різні, нереально виділити головну думку й винести в заловок. Тому просто «25».

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 129