Як повідомляє Департамент освіти і науки Луганської облдержадміністрації, 30 березня завершився традиційний обласний дитячо-юнацький творчий конкурс «Іду з дитинства до Тараса», присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

 

У приміщені Українсько-канадського центру «Відродження» зібралося понад 150 учасників творчих змагань та їх керівників. Це вокалісти і співочі об’єднання (хорові колективи, вокальні ансамблі, дуети), читці Шевченкової поезії і прози – школярі різних вікових категорій від 8 до 18 років та учні професійних ліцеїв, училищ. Майже всі міста, райони нашої області були представлені на конкурсі «Іду з дитинства до Тараса» – ось таким популярним став Шевченківський турнір серед юних луганців, який проводився цього року в дванадцятий раз.

 

Серед учасників конкурсу 60 стали призерами, а ще більше його дипломантами. Вони отримали в нагороду грамоти, дипломи, подарункові бібліотечки з книгами: Кобзар Т. Шевченка, словники української мови, книги про відомих художників, українських письменників тощо. Серед представлених на конкурс більш ніж 150 робіт у номінаціях «Художня творчість» та «Декоративно-ужиткове мистецтво» – ілюстрації до поетичних творів Тараса Шевченка, виконані аквареллю, олівцем, олією, виліплені з використанням пластиліну, солоного тіста, зроблені в техніці орігамі, квілінгу, бісероплетіння, вишивання тощо. Тематиці й творчості дітей, юнацтва та їх керівників не було меж.

 

Тож при підбитті підсумків конкурсу в усіх номінаціях враховувалися також активність і рівень майстерності відповідно віковим особливостям. Організаторами конкурсу виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної держадміністрації та Луганське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 127