7 квітня в Києві розпочнеться фестиваль хореографічного мистецтва «КМАТОБ-FEST», повідомляє УНН.

 

Метою фестивалю є популяризація хореографічного мистецтва в Україні, формування естетичних смаків глядачів шляхом знайомства з кращими досягненнями сучасного хореографічного мистецтва.

 

Як зазначають організатори, фестиваль стане своєрідною платформою для самовираження учасників, покликана стимулювати творчий, інтелектуальний, духовний розвиток талановитої молоді, і одночасно відкрити чудову палітру можливостей: навчання, підвищення професійного рівня, культурного обміну та розвитку творчих контактів, виявлення молодих талановитих виконавців.

 

Фестивальну програму 7 квітня о 10:00 відкриє майстер-класом з класичного танцю народний артист України Сергій Бондур. Сучасний танець постане напрямами: авторська лабораторія від Артема Гордєєва і Олени Довгих («LITSO Dance Company»); сontemporary dance від Василя Козара — переможця проекту «Танцюють всі» каналу СТБ; flying low від Олексія Буська — творчого організатора фестивалю, лауреата міжнародних конкурсів, провідного соліста «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ».

 

«Наш театр існує вже більше 30 років. Це єдиний в Україні театр, діяльність якого направлена на створення музичних вистав — опер і балетів для дітей. Саме в нашому театрі працює трупа «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ», створена і очолювана Раду Поклітару — один з найбільш відомих хореографів сучасності. За час свого існування «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» став яскравим колективом на орбіті сучасного танцю України. Це і дає нам можливість сподіватися, що фестиваль займе важливе місце в культурно-мистецькому житті нашої держави «, — сказав директор театру Юрій Щур.

 

У рамках фестивалю 7 квітня з 19 до 20 годин також відбудеться прес-конференція на тему «Провідні фахівці про стан і перспективи розвитку хореографічного мистецтва та сучасного танцю в Україні та у світі». Організатори фестивалю впевнені, що фестиваль «КМАТОБ-FEST» займе гідне місце в культурному житті України і сподіваються, що хореографічна лексика сучасного танцю, його чуттєвість і емоційність знайде своє відображення і розуміння в серцях глядачів.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 94