В ці дні, цієї весни, нам видається особливо необхідним пам’ятати про важливі для всіх нас речі — бажання порозумітись один із одним, вміння одне одного почути. Надзвичайно важливо сьогодні розуміти й підтримувати тих, хто поруч із нами. Й уміти слухати. Скажімо, письменників.

Саме тому запрошуємо вас на презентації книги Сергія Жадана «Месопотамія», які відбудуться 27 квітня в рідному місті письменника — Старобільську (14:00, місце уточнюється) та в Луганську (20:30, Театр ляльок, вул. 16 лінія, 76).

Вхід вільний.

Про книгу:
«Месопотамія» — це дев’ять прозових історій і тридцять віршів-уточнень. Усі тексти цієї книги — про одне середовище, герої переходять з історії в історію, а потім — у вірші. Філософські відступи, фантастичні образи, вишукані метафори й специфічний гумор — тут є все, що так приваблює у творах Сергія Жадана. Історії Вавилона, переказані для тих, хто цікавиться питаннями любові та смерті. Життя міста, що лежить поміж рік, біографії персонажів, які б’ються за своє право бути почутими й зрозумілими, хроніка вуличних сутичок і щоденних пристрастей. Освідчення і зради, втечі й повернення, ніжність і жорстокість, абсурд і надія, любов і зрада, сміх і сльози, філософські відступи, фантастичні образи, перемога добра над злом, вишукані метафори й специфічний гумор — Жадан пише про все, що хоче. І виходить це в нього неперевершено!

Інформація : 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 139