З 17 квітня по 17 травня у ЄрміловЦентрі проходить проект СВОЇ.

 

Революційні події в Україні вивели на новий рівень проблему ідентичності, актуальну ще з моменту здобуття державою незалежності. Зараз, у момент, коли нація проходить черговий етап аутентифікації і руйнування пострадянських кліше, оформлення незалежності не тільки де-юре, але й де-факто, повною мірою постає питання про реструктуризацію свідомості, реорганізацію суспільних механізмів, про повноцінну світову інтеграцію, створення бренду нової європейської України.

 

Спільний інтерес об’єднав учасників проекту СВОЇ, що по суті є проектом однодумців. До складу проекту увійшли художники, скульптори, куратори, режисери, політтехнологи, дизайнери, які створюють різні артефакти, але формують у колективній взаємодії єдине висловлювання. Всі учасники походять із різних регіонів України, але об’єднані гострим сприйняттям ситуації і небайдужістю до перспектив її розвитку. В обставинах, коли опозиція свій-чужий набуває небувалої актуальності й багатьох прочитань в різних площинах, головним питанням стає метод самоідентифікації та визначення «свого». І в цій непростій ситуації учасники проекту пропонують своє бачення консолідації — через ототожнення або протиставлення, через призму ідеологічну, політичну, національну, регіональну або етичну і духовну.

 

Учасники: Нацпром, Євростандарт, GAZ, Андрій Зелинський, Олег Тістол, Микола Маценко, Марина Скугарєва, Роман Мінін, Олексій Сай, Юрій Пікуль, Павло Керестей, Закентій Горобйов, Юрій Єфанов

 

Куратори: АКМ-14 (Ігор Абрамович, Сергій Канцедал, Наталія Маценко)

 

ЄрміловЦентр

Харків, Площа Свободи, 4 (головний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна, вхід з боку узвозу Пассіонарії)

Вт-Нд з 12:00 до 20:00

Вхід вільний

 http://artukraine.com.ua/
GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 69