Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» спільно з Британською Радою в Україні презентує 29 квітня мистецький проект THE SHOW WITHIN THE SHOW.

 

Іронія всесвіту Вільяма Шекспіра по-особливому резонує з реаліями сучасності, коли загострюється амбівалентність нашого світовідчуття в болісному процесі новітнього осмислення. Шекспірівський хаос і порядок, любов і ненависть, дружба і зрада, влада і підлеглість, щирість і лестощі, загострення їх співвідношення і протистояння вийшов за межі театральної сцени Globe і пронизав літературу і мистецтво подальших століть. Твори Вільяма Шекспіра залишаються актуальними завжди, адже зачіпають вічні питання, відповіді на які людство шукає ще з античності. Навколо них розгортається задум проекту THE SHOW WITHIN THE SHOW, реалізований в рамках Міжнародного року Вільяма Шекспіра.

 

Друга частина експозиції «Театр історій» співзвучна з шекспірівськими історичними хроніками. Драматургія зрілого Відродження випробувала вплив середньовічних містерій і зберегла багато відповідних рис. Останнім часом ця естетика реактуализируется в сучасному світі і в Україні зокрема. Політична драма, що розгортається на наших очах, резонує з легендарними історичними трагедіями Шекспіра і змушує нас задаватися все тими ж вічними питаннями.

 

Художники : Олександр Бабак, Мирослав Вайда, Станіслав Волязловський, Олександр Гнилицький, Ігор Гусєв, Ілля Ісупов, Володимир Кожухар, Володимир Костирко, Микита Кравцов, Даша Кузьмич, Вікторія Миронюк, Олександр Некрашевич, Ірина Озаринська, Зоя Орлова, Богдан Перевертун, Сергій Попов, Євген Равський, Влада Ралко, Вінні Реунов, Олександр Ройтбурд, Арсен Савадов, Андрій Сагайдаковський, Володимир Сай, Олексій Сай, Тіберій Сільваші, Віктор Сидоренко, Юрій Соломко, Ілля Чичкан, Семен Храмцов.

 

В експозиції буде працювати кінозал з тематичним контентом, а також спеціальна освітня програма.

 

Дати проведення:

29 квітня – 01 червня

 

Місце проведення:  Мистецький Арсенал

 

29 квітня – відкриття проекту  THE SHOW WITHIN THE SHOW

17:00 прес-тур

18:30 урочисте відкриття

Вхід за запрошеннями або квитками

 

З 17 на 18 травня

20:00 – 01:00

до міжнародного дня музеїв – НІЧ МІСТЕРІЙ у Мистецькому Арсеналі

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 105