В кінці травня в серці українського спорту НСК Олімпійський буде відкрита виставка-музей досягнень легендарних чемпіонів, кумирів мільйонів братів Віталія і Володимира Кличків.

 

Особливістю виставки стане мультимедійне шоу, для створення якого були залучені німецькі фахівці, які спроектували знаменитий «Музей Футболу» в Сан-Паулу (Бразилія)

 

Відвідувачі виставки зможуть зануритися в атмосферу спортивного духу і заново пережити найяскравіші моменти кар’єри легендарних українських чемпіонів. Відчути, як важлива підтримка сім’ї і сильна зв’язок між братами, дізнатися, як віра у власні сили, самовіддана та наполеглива праця перетворює мрії в реальність.

 

Куратором проекту виступив офіційний фан-клуб братів Кличків в Україні.

 

У рамках соціальної програми проекту для школярів проводитимуться безкоштовні екскурсії. Таким чином, за рік виставку зможуть безкоштовно відвідати близько 15 000 школярів.

 

Також відвідувачам виставки буде запропоновано широкий асортимент сувенірної продукції, присвяченої братам Кличко. Для зручності покупців сувенірну атрибутику можна буде придбати в самому музеї.

http://www.eveningkiev.com/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 114