16 травня 2014 року Луганський академічний обласний російський драматичний театр ім. П.Б.Луспекаєва відзначає 75-річчя від дня заснування. До ювілею 20 травня 2014 року о 16-00 у Луганському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки “Міракль” (бутафорія, реквізит, сценічні костюми, елементи і ескізи декорацій, фотографії, архівні документи). Експонати виставки розкривають поняття “світ театру”.

Організатори експозиції зробили спробу відтворити атмосферу “за лаштунками” театру у виставковому залі музею. Вона буде представляти весь процес творення спектаклю — від початку роботи автора над п`єсою і до її прем`єрного показу, все те, що за звичай сховано від очей глядачів — багатоетапна і складна праця.

На виставці Ви зможете зануритися до дивовижного світу театру, доторкнутися до його минулого і сьогодення. У Вас з`явиться унікальна можливість подивитися на театр зовсім іншими очима людини, яка проникає до самої глибини, самої суті театру, прослідкувати історію виникнення сценічного костюму від ескізу і до готового результату. Як думка театрального художника, поступово формуючись, проходить всі етапи: ескіз, макет, меблі і декорації. Можливо, поглянувши на папки з п`єсами, ви знайдете відповідь на запитання: як це вони можуть ховати у собі настільки непередбачені спектаклі?

Перегорнути аркуші історії театру допоможуть книжки, афіші, репертуарні аркуші, документи, що зберігаються в архіві театру, і, безумовно, фотографії, на яких зафіксоване все його життя.

Запрошуємо всіх відвідати виставку “Міракль”, відкриття якої відбудеться 20 травня 2014 року о 16-00 у Луганському обласному художньому музеї за адресою: вул. Поштова, 3. (т.: 93-75-63).

Виставка триватиме до 20 червня 2014 року.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 23