CSM шукає креативних людей – художників та активісток, соціологів та дизайнерок, яким цікаво втілити свій творчий проект у київському спальному районі Позняки.

 

Ваш проект може стати частиною більшої ініціативи «Канікули на районі», яка триватиме впродовж липня 2014 року. «Канікули на районі» – це ціла низка мистецьких та дослідницьких подій, спрямованих на вивчення потреб місцевих спільнот. А це переважно молоді мами з дітьми, підлітки, літні люди, тобто мешканки та мешканці, які з певних причин не включені в активну громадську діяльність міста, але могли би зробити щось цікаве і важливе для свого району, міста і ширше – для країни.

 

Що від вас потрібно? Проект, який залучатиме місцевих мешканок і мешканців до спільного творення, обговорення, мріяння про спільне майбутнє. Ваш проект може змінити як сам простір на території основної локації проекту – парку «Позняки» (орієнтир – водограй «Груша»), так і уявлення місцевого населення про себе та свій район, про те, як вони самі можуть змінювати своє життя через креативну, мистецьку діяльність.

 

Ваш проект має переконати мешканок і мешканців Позняків, що мистецтво – це не лише щось величне в галереях у центрі столиці, але й спосіб інакшого бачення світу чи будь-яка творча діяльність, якою можна займатися у рідному спальному районі.

 

Ваш проект може охоплювати різні види спів-творчості – від воркшопів, фотографії до екологічної скульптури з матеріалів, які, наприклад, можна зібрати спільно з мешканками і мешканцями району. Вітається екологічна, урбаністична, освітня, гендерно чутлива тематика, а також спрямованість на спілкування, взаємодію з аудиторією. Ваш проект має бути мобільним, простим для втілення, не має містити громіздких конструкцій, які потребують значних коштів та окремих дозволів для встановлення.

Що ми пропонуємо? «Канікули на районі» – це можливість для творчих людей налагодити тісні зв’язки з місцевим населенням і локальними ініціативами та на основі цього реалізувати спільне мистецьке бачення Позняків.  Якщо ваш проект відповідатиме загальній концепції «Канікул на районі», ми забезпечимо невеликий гонорар та покриємо необхідні витрати на матеріали.

 

Заповніть аплікаційну форму та надішліть її разом із ілюстраціями, схемами, малюнками (розміром до 5 Мб) на адресу info@csmart.org.ua з темою листа «Канікули на районі» до 6 червня 2014 року.

 

Із питаннями можна звертатись до Людмили Скринникової за адресою info@csmart.org.ua або за тел.: (044) 501 94 61.

 

Проект «Канікули на районі» відбудеться за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та в рамках проекту «SPACES», фінансованого Культурною програмою Східного партнерства Європейського Союзу.

 

http://csmart.org.ua/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 27