У межах проекту «Львів – місто літератури» 18 червня 2014 року о 12.30 перед входом до Львівської ратуші (пл. Ринок, 1) відбулося відкриття виставки серії плакатів письменників, котрі творили у кожній маленький дитині свій великий культурний світ.
Львів’янам та гостям міста було представлено перший етап виставки – половину добірки плакатів.
«Відомо, що найцінніші спогади — з дитинства і, як я вважаю, з тієї літератури, під впливом якої кожен з нас зростав і розвивався. Для нас дуже важливо, щоб діти побачили письменників-класиків з трохи іншого боку і дуже добре, що ілюстраторам вдалося показати те, що ми перестаємо помічати та про що забуваємо, коли дорослішаємо», – коментує один із організаторів виставки, програмний директор ГО Форум видавців Григорій Семенчук.
Під час відкриття багато перехожих і туристів, забуваючи про свої справи, зупинялися і роздивлялися вражаючі роботи ілюстраторів студії «Pictoric», деякі фотографували, інші – загадково усміхалися, певно, згадуючи свої враження від прочитання книжок у дитинстві.
Гуляючи вулицями Львова, у вас є чудова можливість насолодитися неповторною мистецькою виставкою.
Нагадуємо, що виставка «Видатні письменники України» мала відбутися в межах 8. Міжнародного дитячого фестивалю у Львові.
Автори мистецьких плакатів: спілка ілюстраторів «Pictoric» (Анна Сарвіра, Тетяна Денисенко, Ярко Філевич, Андрій Сакун, Олег Грищенко, Анна Андрєєва, Сергій Майдуков, Юлія Кунщікова, Анна Хоменко, Тетяна Цюпка, Романа Романишин, Андрій Лесів, Ольга Терещенко, Поліна Дорошенко, Олена Старанчук, Олена та Валерій Тихонюк)

Організатори: ГО «Форум видавців» та Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Сприяння: Львівська міська рада

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 69