5-6 липня 2014 року  вперше в парку Феофанія пройшов яскравий міжнародний фестиваль «Країна мрій», заснований ще у 2004 році Олегом Скрипкою.

Головний вхід на мальовничий фестиваль. Дуже складно було пробивати пробку з автівок і людей. Справжній натовп іноді виникав на алеї перед центральним входом, особливо складно було пробратися на фест 6 липня у другій половині дня. Навіть світлин не вдалося зробити, тому що боялася втратити фотоаппарат.

Це фото зроблене 5 липня, десь о 12.00

Одразу після входу розташувалася алея майстрів та книжковий ярмарок. Багато різноманітних виробів, прикрас, посуду! Картини в найрізноманітніших техніках, етнічний одяг та взуття, музичні інструменти та багато чого іншого можна було порозглядати та придбати на цій алеї. Просто очі розбігалися! В мене, як у художника, виникало бажання спілкуватися з майстрами декоративно-ужиткового мистецтва, хвалити їх та питати про їхню творчість)

Бачила на алеї навіть знайомого майстра з Луганську. Впізнала його по керамічним виробам, які він продавав на луганській алеї..Спілкуватися не стала, тому що в розмові обов’язково згадали б про війну на Донбасі. А мені хотілося хоч на деякий час про неї забути.

Отже, алея майстрів, яка простягалася, немов велика ріка по території парку Феофанія, в цьому році прийняла 250 майстрів. А заявок було подано понад аж 700.

Диво-звіри від заслуженого майстра народної творчості України Ольги Отнякіноі-Бердник (Черкаси)

Картини-витинанки

Багато надзвичайно гарних прикрас в етно-стилі надихали. Все хотілося потрогати-придбати!

патріотичні сюжети на керамічній плитці

Чудо-листівки на алеї майстрів

Роботи в техниці «Сіно-арт»

Патріотичне взуття

Чашки від українського культурного фронту

Різноманітні кукли в національному вбранні

Анастасія Медяник

фото автора

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 189