Портал неполітичних новин NGO.DONETSK.UA в рамках проекту з розвитку громадської журналістики на Донеччині «Громадянська еволюція» оголошує конкурс «Несподіваний Донбас».

Конкурс має на меті показати Донбас таким, яким він є насправді, крізь призму людей, а не через стос офіційних інформаційних повідомлень. Особливо гостро ця потреба вимальовується зараз, у час важких суспільно-політичних подій, коли велика політика бездумно розпоряджається мільйонами життів, а медіа підігрівають емоційну складову. Закликаємо усіх відкрити Донбас, у першу чергу, навіть для себе. Якщо ви звільнитесь від будь-яких нав’язувань ззовні, уважно прислухаєтесь та придивитесь, то Донбас дійсно вийде дуже несподіваним.

Умови участі
На конкурс приймаються авторські фотографії (лише з підписами), відео роботи (будь-якої довжини) та текстові матеріали (будь-яких жанрів та будь-якою мовою). До участі допускаються лише ті матеріали, які раніше не брали участі в конкурсах.
Учасники не обмежені за віком, статтю, соціальним положенням та освітою. Кількість матеріалів від одного автора також не обмежена. Матеріали подаються ТІЛЬКИ електронною поштою на адресу ngo.donetsk.ua@gmail.com  з темою листа: «На конкурс».

Умови проведення конкурсу
Конкурс проводиться до 31 серпня 2014 року. Підбиття підсумків та оголошення переможців відбудеться до 15 вересня 2014 року.
Всі матеріали, які беруть участь у Конкурсі, авторам не повертаються, рецензії на них не видаються. Надсилаючи матеріали на конкурс, автори погоджуються з тим, що вони можуть бути відредаговані (з дозволу автора) та використані безкоштовно в подальшій діяльності Організаторів та Партнерів Конкурсу.

Визначення найкращих робіт
Критерії оцінки робіт для журі:
- відповідність до тематики конкурсу;
- творчий підхід;
- актуальність щодо реалій сьогодення;
- об’єктивність;
- відсутність штампів.
Для визначення переможця Конкурсу Оргкомітетом створюється незалежне
журі. Рішення журі остаточне та оскарженню не підлягає. Організатор конкурсу може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

Нагородження переможців
Автори та авторки двох найкращих матеріалів, які визначать члени журі будуть нагороджені грошовими преміями та пам’ятними дипломами.
Грошова па перше місце становить 1000 грн, за друге – 750 грн, за третє – 250 грн. Можливі додаткові призи від партнерів та спонсорів.

Організатори та партнери
Організатором конкурсу є Портал неполітичних новин NGO.DONETSK.UA за підтримки проекту «Національного фонду в підтримку демократії» (NED). Безпосередню організацію та проведення конкурсу здійснює Оргкомітет, який створюється з представників організаторів Конкурсу. З метою оперативного керування проведенням Конкурсу, координації діяльності партнерів та організаторів призначається Координатор з числа членів Оргкомітету.

Контактна особа: Катерина Жемчужникова +38 066 270 17 13

http://www.grantua.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 37