11 – 20 липня  2014 р. у  Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» в рамках щорічного арт-проекту Forbes Україна відбудеться виставка сучасного українського мистецтва «Нова Українська Мрія».

Представлені на виставці роботи сучасних авторів з одного боку є рефлексією на зміни, які відбулися в країні за останні місяці, а з іншого – певним уявленням про мрію нової  України.

У створенні «Нової Української мрії» взяли участь знані українські митці: Арсен Савадов, Василь Цаголов, Олег Тістол, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Максим Мамсіков, Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, Мирослав Вайда та інші. Усього – понад 40 авторів, всі дуже різні і за віком і за регіоном проживання. Куратор арт-проекту – відомий мистецтвознавець Олександр Соловйов.

Численні твори на виставці буде представлено публіці вперше, адже їх було створено спеціально для проекту.  Також до експозиції увійшли вже відомі арт-об’єкти, що резонують з ідеєю проекту.

В рамках арт-проекту «Нова українська мрія» за підтримки Української Біржі Благодійності відбудеться збір благодійних коштів для транзитного центру в Дніпропетровську для переселенців зі Сходу України. Обслуговування центру (на 100 осіб) складає 195 тисяч гривень на місяць. Усі зібрані кошти буде спрямовано на розміщення переселенців з дітьми у Центрі, їхнє харчування та предмети першої необхідності.

11 липня о 12:00 відбудеться прес-конференція Forbes Україна з нагоди відкриття виставки «Нова Українська Мрія» у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

Учасники конференції:
Михайло Котов, головний редактор журналу Forbes Україна
- Олександр Соловйов, мистецтвознавець, куратор арт-проекту «Нова Українська Мрія»
- Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності

З питань акредитації на прес-конференцію та відкриття виставки «Нова Українська Мрія» звертайтеся до Юлії Василенко, 050 654 92 72, y.vasilenko@adv.umh.ua

Попередня акредитація для представників ЗМІ обов’язкова.

ЖУРНАЛ FORBES, ділове щомісячне видання, видається в Україні з березня 2011 року. Журнал висвітлює теми бізнесу, політики та стилю життя. Тираж видання – 30 000 примірників. Кожен третій номер журналу виходить з додатком Forbes Woman, виданням для успішних ділових жінок.Діловий ресурс Forbes.ua був запущений у вересні 2012 року. На сьогоднішній день сайт в середньому відвідують 70 000 унікальних відвідувачів в робочий день (дані Google Analytics, жовтень, 2013). Проект Forbes входить в портфель брендів UMH Publishing, видавничого підрозділу UMH. Також під брендом Forbes в Україні проводяться конференції Forbes Conferences. Додаткова інформація на сайті http://forbes.ua. Слідкуйте за сторінкою видання в Facebook.

 

Довідкова інформація:
Арт-проект 
Forbes Україна
НОВА УКРАЇНСЬКА МРІЯ
11.07 – 20.07

Організатор: Forbes Україна

Партнер: Мистецький Арсенал

Години роботи:
11:00 – 20:00
без вихідних

Вартість вхідного квитка – 50 грн., пільгового квитка – 20 грн.

Безкоштовний вхід:
Дітям до 12 років, інвалідам 1-2 групи, військовослужбовцям строкової служби, музейним працівникам, членам спілки художників (за наявності посвідчення)

Студенти, пенсіонери, учні (старше 12 років) – пільговий квиток.

Forbes Україна
Юлія Василенко
PR-менеджер UMH
+38 044 207 97 00 (1357)
+38 050 654 92 72

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 41