Національний музей українського народного декоративного мистецтва

з нагоди 23-ї річниці Незалежності України

24 серпня з 12.00 до 16.00

запрошує

на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

та музейне свято «Це ми, Господи»

  З нагоди відзначення 23-ї річниці проголошення Незалежності України –

головного державного свята України – головного державного свята України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Вже традиційно в  День Незалежності України музей влаштовує  низку святкових заходів: концертні програми, конкурси, тематичні ігри, зустрічі з науковцями, майстрами. Цього ж року ми підготували гарний подарунок до свята: для всіх відвідувачів — безкоштовний вхід, а для бажаючих взяти участь у програмі свята – безкоштовні ігри для дітей до яких можуть долучитися батьки. Також спеціальна програма для тих хто хоче створити маленький шедевр своїми руками та навчитися майстерності того чи іншого виду народного мистецтва це – майстер-класи. На згадку про музейне свято ви зможете сфотографуватися в національному вбранні.

Відвідувачі, за бажанням, зможуть відвідати відкриті екскурсії на яких досвідчені екскурсоводи захоплююче розкажуть про народне мистецтво, і матимуть унікальну можливість завітати на неповторну виставку «Немеркнучий світ петриківського розпису», де представлені твори  петриківського розпису: від «мальовки» – до декоративних панно, що презентує творчість понад 30 митців, серед яких класики петриківського орнаментального мистецтва: заслужені майстри народної творчості України Т. Пата, Н. Білокінь, Ф. Панко, В. Соколенко і народні художники України – Г. Самарська та А. Пікуш.

Наголошуємо! Виставка діє до 1-го вересня.  Поспішайте завітати!

Просимо долучитися до участі

у доброчинній лотереї «крилатих» висловів і фраз про Україну-Батьківщину.

Вхід вільний!

- See more at: http://www.ukrmuzey.com/news/muzeyne-svyato-tse-mi-gospodi-z-nagodi-23-yi-richnitsi-nezalezhnosti-ukrayini#sthash.RIscEeNy.dpuf

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 46