Луцький джазовий клуб та Рівненський джаз клуб «Джем», спільно з Волинським молодіжним громадським об’єднанням «Єднання» і Благодійним фондом «Співдружність-Волинь» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку запланували провести 29-31 серпня 2014 р. VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014», що має на меті допомогти українським військовим та підтримати дух цивільних громадян України. 

Луцька частина фестивалю відбудеться 29-30 серпня в Луцькому замку. Захід направлений на підняття духу та плекання культурних цінностей серед лучан та гостей міста, а також спрямований на збір коштів для допомоги військовим із 51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський. В цей нелегкий для країни час потрібно і допомагати українським військовим, і підтримувати дух цивільних громадян.
Культура йшла пліч-о-пліч з Революцією в Україні з самісінького її початку і зараз вона не повинна знаходитися на другому плані. Її завдання – підтримати, оживити дух та надати впевненості у майбутньому, адже усе, що стверджує життя, протистоїть війні.
Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів. Рівненська частина фестивалю відбудеться у Драматичному театрі міста Рівне. У рамках фестивалю також триватимуть різноманітні майстер-класи для молоді, фотовиставки, театральні дійства,
а також благодійні акції, зокрема, масштабний збір коштів на допомогу бійцям 51-ї ОУМБР.
Цього року учасниками фестивалю будуть колективи з США, Польщі, Шотландії, Франції, Куби та України.
Вхід на фестиваль – вільний.
У програмі:
Джаз-дует Олега Баковського та Святослава Гавроля (Луцьк)
Тарас Баковський секстет (Україна – Польща — Куба)
Janusz Muniak & friends (Польща)
FAT-Suit (Шотландія)
Alex Renart trio (Франція)
Keith Dunn та Train Four Blues Band (США — Україна)
У рамках фестивалю відбудеться благодійна виставка волинських митців «Джаз на полотні», пленер для художників, а також музична фотосушка для всіх охочих фотографів.
Джерело: http://az-art.com.ua/
GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 21