Уже третій рік поспіль в осінньому Львові з 5 по 8 вересня відбудеться українсько-польський «Фестиваль Партнерства».  

Цей фестиваль створено задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області. Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства.

 

Фестиваль було ініційовано Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові 2012 року. Цього року ідея фестивалю стала актуальною, як ніколи. Стосунки України і Польщі за останній час показали, що друзі пізнаються в біді, а підтримка польського народу як під час революції, так і під час війни стала для українців неоціненною.

 

Цього разу у зв’язку із трагічним становищем, в якому опинилась України, організатори фестивалю вирішили відмовитися від святкових концертів на великій сцені, а натомість більше уваги присвятити ознайомленню із досвідом польських реформ та нинішнього функціонування сфери культури. Події фестивалю розосередяться всім містом.

 

Польські музиканти приїдуть до концертних залів Львова, щоб своєю грою висловити підтримку Україні. Зокрема виступить гурт «Taraka», який став відомим під час Революції Гідності, коли усі телеканали Польщі на знак солідарності ввімкнули їхню пісню «Подай руку Україні». Цей гурт знаковий для фестивалю ще й тим, що він поєднав музикантів з Познаня та Львова. Поряд з ними виступить львівський рок-гурт «Патриція». Також на львів’ян чекатимуть концерти краківських «Artur Dutkiewicz Trio»  та секстету «Sinfonietta Cracovia», гурту«Jazz Band Ball» з Малопольського воєводства та виступи інших виконавців.

 

З Любліна до Львова приїде з один з найвидатніших і найвідоміших у Польщі та Європі альтернативних театрів«Provisorium» з виставою «Лід» («Lód»).

 

На площі Ринок, на промо-стендах презентуватимуться: Польська Туристична Організація, міста Лодзь та Люблін, а також Підкарпатське, Малопольське, Люблінське та Сілезьке воєводства.

Потужний едукативний блок складатимуть численні ворк-шопи, презентації, лекції, обговорення на теми міського благоустрою, маркетингу, культурного менеджменту, ролі громадських організацій, незалежної преси, розвитку парків, сучасних театрів, туристичних інновацій, оптимізації муніципальних структур та ін.

 

 

Друзі завжди поряд!

Організатори фестивалю: Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада

Генеральний партнер: Польська туристична організація

Мистецький партнер: МО «Дзиґа»

Генеральний медіа партнер:  ТРК «Люкс»

 

Джерело: http://az-art.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 35