Президент фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬФЕСТ, засновник театру «ДАХ» та гурту «Даха Браха» і фрік-кабаре Dakh Dаughters Band, Влад Троїцький познайомить працівників МЗС з сучасною українською культурою. Допомогою у цій справі стане мультидисциплінарний фестиваль. Влад Троїцький розповів Cultprostir:

«Прийнята концепція про те, що Україна повинна формувати своє нове обличчя. І в МЗС теж розуміють, що те обличчя України, яке було у зовнішньому світі, і те, як його намагалися транслювати працівники посольств – це залишки радянського підходу.

Зараз не можна весь час говорити тільки про війну, це ж викривлене позиціонування у світі. Потрібно говорити, що ми є і ми живемо. Стара система була така, що освіта не передбачає знання сучасної культурної або гуманітарної складової життя. Тому, щоб співробітники консульств і посольств знали, що відбувається в Україні, про що думає молодь – наше майбутнє, вони пройдуть через ГОГОЛЬФЕСТ, через нову Україну, нове обличчя, яке буде там проявлено. Щоб вони не розповідали тільки про свої скріпи – «Хорі Верьовки» і інші радощі, а говорили, що є ще сучасна Україна.

В подальшому будуть спільні проекти, не тільки на ГОГОЛЬФЕСТі, але вже і в світі, ми будемо спільно позиціонувати Україну. Адже на міжнародній арені потрібно представляти ко-проекти, їх не ми повинні вибирати – повинен обирати світ. А ми повинні будемо надавати палітру, з якої люди будуть формувати шоу-кейси і тоді продюсери, промоутери з усього світу зможуть приїжджати і вибирати якісний український продукт.»

Нагадаємо, сьомий мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬФЕСТ відбуватиметься з 11 по 21 вересня. Відкриється захід масштабним перфомансом «Тут та зараз» за участі гурту Orkestronika (Франція), театру-кабаре Che y Moche (Іспанія), фрік-кабаре Dakh Dаughters Band, перфомансиста Тамар Рубан (Ізраїль), Музичного Конструкторського Бюро (Мішуков, Кабанов, Борисов), fashion art, 100 танцюристів, десятків музикантів з інституту Глієра.

Джерело: http://cultprostir.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 27