10 вересня 2014 р. найвідоміший художник України презентує виставку «Простір».

 

Анатолій Криволап розповів Cultprostir про концепцію виставки: «Що стосується назви, то я ніколи не писав деталі — дерева або листочки. Головний герой моїх робіт — це простір. Він медитативний як музика, до нього підлаштовуєшся сам і підлаштовуєш його під себе. Простір — це небо, повітря і земля. Він може бути порожнім як Сахара або заповненим рослинами та життям. Це простір для уяви. Середа, яка може спровокувати на різне бачення, але, головне, вона провокує творче сприйняття світу»

В Київському музеї російського мистецтва Анатолій Криволап представить близько тридцяти своїх робіт — від невеликих до масштабних. Недаремно, художника називають живим класиком українського нефігуративного живопису та пейзажу. Сміливе застосування активних відкритих кольорів — один з «фірмових» прийомів Анатолія Криволапа. Виставка абстрактного живопису під назвою «Простір» — це своєрідний підсумок його взаємин з природою, з якою він має давні тісні стосунки, про що не раз говорив у своїх інтерв’ю: «Я займаюся таким жанром, як пейзаж, тому надихає фарба, перш за все, і відносини з природою.» .

Галерист Юрий Комельков, який організовував підготовку експозиції розповів: «Відкриття цієї виставки – це результат спільних зусиль Київського музею російського мистецтва, галереї «Триптих» та сайту Cultprostir. Для «Триптиху» — це не перший вихід за межі галереї в співпраці з Анатолієм Криволапом. Наші спільні проекти завжди були успішні та мали резонанс. До того ж цього разу ми представляємо найбільшу виставку всього творчого надбання Анатолія Криволапа в жанрі абстрактного живопису».

Джерело: http://prostir.museum/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 158