16 жовтня о 18:30 в Інституті проблем сучасного мистецтва (вул. Щорса, 18-д) відкривається великий колективний арт-проект «Теорія вірогідності» в рамках VII Всеукраїнської платформи «Новітні спрямування». Більше 30 сучасних художників з Одеси, Харкова, Києва, Львова представлять свої варіанти інтерпретації найсвіжішіх подій сьогодення, спробують дослідити ті глибинні суспільні зміни, що відбуваються з нами в теперішньому, та будуть визначати наше майбутнє.

 

Розвиток комунікаційних технологій поставив акцент на швидкості передачі інформації, проте ще й досі не винайдений спосіб як перевіряти її достовірність. Тому людство, з одного боку, шукає достовірність у минулому, вбачаючи в ньому джерело ідентичності та цілісного світосприйняття, з іншого – вірить у можливості комунікації та конвенційних зв’язків, що створюють умови для безпечного співіснування людей з різними поглядами. У пошуках істини доводиться або вірити авторитетам, або покладатися на власний розум та досвід.

 

Не слід плутати Теорію вірогідності з Теорією ймовірності Ейнштейна. І хоча на асоціативному рівні ці поняття одразу поєднуються, між ними існує суттєва різниця. Вірогідність ближче до категорії достовірності як властивості інформації бути правильно сприйнятою. В той самий час вірогідність може бути сприйнятою як Віра та Гідність, що за останній рік набули особливої актуальності та стали ціннісними орієнтирами для багатьох людей. Події, які стаються тут і зараз створюють інформаційний простір щохвилини, гостро торкаючись кожного з нас.

Учасники проекту:

Олег Тістол, Василь Цаголов, Оксана Чепелик, Катерина Бруєвич, Гліб Вишеславський, Артем Волокітін, Сергій Бєлік, Мар’яна Гончаренко, Олена Домбровська, Єгор Зігура, Олександр Лідаговський, Антон Логов, Тетяна Малиновська, Олександр Клименко, Роман Пятковка, Ігор Манко, Оксана Рєзнік, Тетяна Русецька, Владислав Краснощок, Ельміра Сидяк, Данило Шуміхін, Лана Янковська, Олекса Манн, Роман Мінін та ін.

 

В експозиції представлені: живопис, графіка, скульптура, фотографія, відео, об’єкти, інсталяції.

 

Куратори: Андрій Сидоренко, Ірина Яцик.

Арт-менеджер: Владислав Тузов.

Координатор: Наталія Шелемехова.

 

Виставка експонуватиметься з 16.10  по 16.11.2014  

 

Режим роботи: 10:00 – 20:00, Пн. – Сб.

Вхід вільний.

Джерело: http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 34