Група «Антитіла» 30 жовтня вирушить у концертний тур містами України, під час якого музиканти влаштовуватимуть зустрічі зі своїми шанувальниками, на яких розповідатимуть про волонтерство та збиратимуть допомогу для армії.

Під час осіннього туру «Антитіла»  дадуть концерти у Харкові, Дніпропетровську, Львові, Олександрії, Світловодську, Кременчуку та Комсомольську.  В деяких містах музиканти виступлять разом зі струнним квартетом, спільна програма з яким була презентована у вересні в Києві.

З самого початку антитерористичної операції на Донбасі, гурт «Антитіла» бере активну участь у волонтерському русі по допомозі армії. Музиканти збирають гроші, займаються закупівлею  та особисто доставляють амуніцію, електроніку, медикаменти та інші необхідні речі українським військовим на сході України.

Як зауважив Cultprostir фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя, наразі настали такі часи, що частіше доводиться читати не книжки, а інструкції до рацій та медикаментів, які група закуповує для бійців АТО.

Частина коштів від продажу квитків з кожного концерту осіннього туру гурту «Антитіла» буде направлена на закупівлю кровоспинного препарату Celox.

Джерело: http://cultprostir.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 31