З 7-го по 9-те листопада у Києві пройде art MEETINGS 2014, що поєднає в собі польську, угорську, українську експериментальну електронну музику та дискусійні зустрічі з іноземними та місцевими арт-менеджерами і журналістами.

Цього року фестиваль пройде на території арт-центру CLOSER та простору MEZZANINE і за два концертних вечори п’ятниці та суботи глядачі зможуть побачити майже два десятки виступів на 5 різних сценах.

Серед учасників цьогорічної програми будуть: KIRK [PL], STARA RZEKA [PL], RSS B0YS [PL], WILHELM BRAS [PL], 12Z [HU], CARLA UNDER WATER [HU], MARK BARTHA [HU], ZAPASKA [UA], GAMARDAH FUNGUS [UA], HEINALI [UA], R.ROO [UA], SUBMATUKANA [UA],
SEW SAW THIEF [UA], YURA K. [UA] та інші.

Окрім концертів, вдень проходитиме дискусійна програма SHARE THE CULTURE.

Серед учасників:
Cлаво Крековіц [Словаччина], Карстен Стабенов [Німеччина], Крістіан Пушкар [Угорщина], Джером Судан [Чехія], Андрас Нун [Угорщина], Войцех Кухарчик [Польща], Беата Себерінова [Словаччина] та інші.

«Як заснувати фестиваль за кордоном?»

«Дій – як зробити з щось з нічого. Виживання культури»:
Польові дослідження над локальною ініціативою. Чи будь-яке місце придатне для створення культурних проектів?

«Як сприяти культурі за кордоном?»

«Співпраця – міжнародна і міжсекторна. Як знайти спільну мову, навіть якщо маємо різні зацікавлення?»: Різниця між функціонуванням інституцій, NGO, фестивалів і покровителів.

Детальніша інформація:
http://meetings2014.azh.com.ua/

КУПИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК:
http://2event.com/events/187705

Фізичні квитки доступні в магазині «ЕТНОДІМ» від 60 грн.
(вул. Верхній Вал 58, М Контрактова Площа)

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 30