Сьогодні, 13 листопада 2014 р. розпочалась серія стратегічних сесій у семи містах України. Упродовж трьох тижнів у Львові, Вінниці, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Києві управлінці, митці та активісти, державні та комунальні заклади культури і недержавний сектор, збиратимуть головні проблеми, котрі заважають культурному сектору сьогодні відігравати важливу роль у розвитку українського суспільства. А також ключові рішення цих проблем.

 

Хоча мапи проблем і навіть стратегії розвитку вже обговорювались у деяких містах (приміром, у Львові чи Вінниці), загальноукраїнської мапи проблем, котра лягла би в основу національної стратегії рішень – Стратегії розвитку культури, – досі не існує.

Для чого нам потрібна подібна мапа? Аби побачити спільні проблеми, котрі заважають розвиватись різним містам і регіонам, різним секторам культури. А, водночас, і специфічні, особливі потреби секторів і регіонів, які мають посісти важливе місце у Стратегії.

Згідно з Дорожньою картою, мапа проблем буде підготована Робочою групою Культури-2025 у січні 2015 року. Перша чорнетка Стратегії буде представлена на обговорення громадськості до лютого 2025 року.

Джерело: «Культура. 2025″

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 33