27 листопада в Інституті проблем сучасного мистецтва відкриється виставка соціально-критичного мистецтва.

Мистецтво «на злобу дня» — це драматичне, різке, невідступне, що шокує, вражає, пробуджує, провокує реагувати: не погодитися, відвернутись, піти. Але потім все ж задуматися, згадати, проаналізувати.

На виставці будуть представлені роботи, в яких відбито емоції, думки та поривання, на які більшості важко наважитись. Для експозиції надали свої роботи Назар Білик, Даниїл Галкін, Катерина Єрмолаєва, Павло Ковач, Марія Куліковська, Зоя Орлова, Євген Самборський, Іван Семесюк, Марина Талютто, Максим Чатський, групи «Шапка (Олеся Секереш та Олександр Токарев) і Tenpoint (Максим Побережський та Олексій Тищенко).

Всі ці митці були учасниками конкурсу МУХі різних років. МУХІ (Молоді Українські Художники) — незалежний конкурс серед молодих українських художників до 35 років, які подають свої заявки для розгляду і відбору міжнародною експертною комісією, було створено в 2009 році з ініціативи Марини Щербенко, засновниці і куратора Bottega Gallery та Shcherbenko Art Centre. Щорічно Інститут проблем сучасного мистецтва виступає партнером конкурсу МУХі, надаючи простір для експонування робіт номінантів.

Джерело: http://cultprostir.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 29