Об´єднання польських письменників та видавництво «Тисячоліття» оголошує поетичний конкурс для авторів з України та Польщі на вірш чи збірку віршів, що за тематикою містяться у гаслі «Українська надія».

Для участі в конкурсі потрібно вислати на адресу організатора твір або твори (до трьох віршів), які ще не були опубліковані та нагороджені в інших конкурсах. Вірші можуть бути написані польською або українською мовами.
Твір або твори у трьох примірниках потрібно підписати псевдонімом. До текстів треба залучити конверт з таким псевдонімом, з персональними даними (ім´я, вік, адреса та номер телефону, e-mail). Тексти не повинні мати будь-яку інформацію, яка ідентифікує його автор.

Термін надсилання віршів: до 31 грудня 2014 на адресу: Oddział Gdański Stowarzyszenia Pisarzy Polskich:

ul Korzenna 33/35, 80 – 851 Gdańsk.
Твори, надіслані на конкурс, оцінюватимуться журі, що складається з письменників, критиків та перекладачів. Організатор не повертає творів, надісланних на конкурс та залишає за собою право безкоштовного використання конкурсних творів з метою публікації в українсько-польській антології та її промоції.

Вірші лауреатів та вибрані вірші учасників конкурсу будуть опубліковані в українсько-польській антології, перекладені на польську чи українську мови, а дохід від продажу книги буде призначено на допомогу Україні. Фінансова нагородa: 1 000 злотих (PLN).

Джерело: http://bukvoid.com.ua/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 176