Розпочався прийом ескізів для участі у ХVI Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє».

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» було започатковано у 2000 році під егідою Української Ради Моди (Ukrainian Fashion Council).

Участь у Конкурсі дає шанс молодим дизайнерам продемонструвати свій творчий потенціал фахівцям та шанувальникам моди, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів та можливість співпраці з відомими дизайнерами та торговельними марками – тобто створити своє майбутнє.

У складі журі Конкурсу члени Ukrainian Fashion Council та авторитетні українські дизайнери. Голова журі Конкурсу, Голова Експертного комітету Ukrainian Fashion Council – Лілія Пустовіт.

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів „Погляд у майбутнє” проходить у три етапи.

Перший етап. Конкурсанти надсилають ескізи колекції 7–10 одиниць, анкету конкурсанта зі зразками тканин на адресу оргкомітету до 1 лютого 2015 року. Надіслані ескізи розглядає журі. Результати першого етапу будуть відомі упродовж двох тижнів.

Другий етап. Півфінал Конкурсу. Учасники, запрошені на півфінал, демонструють 2 одиниці своєї колекції на моделях у присутності членів журі. Наголошуємо, що ваші ескізи, відшиті моделі, анкета конкурсанта обов’язково повинні бути на момент півфіналу з вами.
Півфінал пройде у березні 2015 року.

Третій етап. Фінал Конкурсу проходить у форматі fashion show. Це дефіле нон-стоп, де кожен фіналіст представляє 5 образів (looks). Колекції демонструються під номерами анонімно. Журі визначає три офіційні премії (перше, друге і третє місця) та спеціальні призи.

Участь можуть брати: молоді спеціалісти віком до 28 років, які не менше трьох років займаються моделюванням та пошиттям одягу!

Усім, хто бажає взяти участь у XVI Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», необхідно до 1 лютого 2015 року подати ескізи колекції формату зі зразками тканин (7–10 одиниць), резюме (Анкета конкурсанта) та фотографію на адресу оргкомітету: 04070, Київ, Набережне шосе, 25, парк Примакова, корабель «Маргаритка», 1 пов., Ukrainian Fashion Week.

Директор Конкурсу – Олександра Какуріна

Голова оргкомітету Конкурсу Ірина Данилевська

Телефони оргкомітету: + 38 (044) 428-76-47; +38 (067) 223-46-47
e-mail: manage@fashionweek.ua.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 62