Приходьте на зустріч з творцями Awesome Kyiv від Видавництво Основи в день відкриття Чулан в FedorivHUB (вул. Велика Васильківська, 5, Арена-Сіті, офіс 27, 5-й поверх). Awesome Kyiv ще не буде в продажу, але ви зможете зробити передзамовлення і отримати книгу першими.

Учасники презентації:

Анна Копилова – співавтор проекту, Awesome Ukraine і Awesome Kyiv;

Дана Павличко – співавтор проекту, Awesome Ukraine і Awesome Kyiv;

Діма Єрмолов – дизайн, Awesome Ukraine і Awesome Kyiv;

Світлана Кострикін – автор текстів, Awesome Kyiv.

Awesome Kyiv – незвичайне видання про Київ. Це не довідник і не путівник у традиційному розумінні. Швидше, це. У ньому зібрана інформація про важливі історичні події, відомих і талановитих киян, про мистецтво, культуру, спорт, літературі в Києві, про традиційну та вуличну їжу.

Це презентація видання до його виходу. Awesome Kyiv з’явиться тільки 18 грудня на Різдвяному Ярмарку у Києві в Арсеналі.

Самої книги Awesome Kyiv цього вечора не буде. Автори видання покажуть книгу зсередини на екранах в цифровому варіанті і розкажуть про те, як проект втілювався в життя. На презентації можна буде ознайомитися зі змістом та дизайном книги, побачити і почути все, що стосується її створення.

Можливість цього вечора для всіх відвідувачів заходу – зробити передзамовлення на книгу, а потім придбати Awesome Kyiv на Різдвяному Арсеналі або ж у комірчині за спеціальною ціною з 18 грудня.

Передзамовлення можна буде залишити у адміністратора FedorivHUB протягом вечора 9 грудня. Початок заходу о 19 годині.

 

Джерело: http://i-pro.kiev.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 79