11 грудня о 19:00 у Книгарні «Довженко. Книги. Кава. Кіно», (вул. Воровського 43а) відбудеться презентація книжки письменника, драматурга та сценариста Анатолія Крима«Українська каб(б)ала».

Анатолій Крим — заслужений діяч мистецтв України, лауреат престижних премій, автор більше десятка романів та повістей. П’єси Крима з аншлагами йдуть у багатьох країнах світу, а за його сценаріями знято декілька художніх фільмів та популярних серіалів. Книга Анатолія Крима «Українська каб(б)ала» — це історія про те, як з волі Бога, каббали і єврея на ім’я Семен Ліберман сталося диво — Тарас Григорович Шевченко, великий українець і символ нації, чудесним чином опинився в сучасному Києві. Що робитиме співець української свободи у країні, яка нарешті стала незалежною? «Українська каб(б)ала» — це блискучий сатиричний роман, сміх крізь сльози та повний розрив усталених шаблонів.

Про книгу Анатолія Крима емоційно висловився лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр«Українська кабала» — збіса зухвалий роман. У когось він може викликати внутрішній спротив чи навіть гнів, та потім усе це змиє сльоза катарсису. Сльоза зо сміху й печалі. Бо ми такі є».

Джерело: http://bukvoid.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 24