Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22в) представляє персональний проект Богдана Томашевського «1+1+», що відкриється 18 грудня.

«Самоідентифікація, усвідомлення своєї сутності неможливе без співвідношення себе з іншими людьми. І хоча слово «інший» передбачає відмінність, інакшість, він не є абсолютно чужим образом для людини, яка його проектує. Кожен – оригінальний і неповторний, але кожен – схожий на іншого. Інший постійно супроводжує нас, він є частиною нашого внутрішнього і зовнішнього світу.

Кожна деталь на роботі, яку створив Богдан Томашевський, – єдина і неповторна, але водночас, є частиною цілого. Якщо поглянути на об’єкт звіддаля, то можна і не вирізнити одні силуети з-поміж інших – усі вони зливаються в цільний візерунок, абстрактний рельєф, який утворився завдяки тисячам складових. Аби роздивитися і проникнутись роботою, глядачеві необхідно зайти до темної кімнати,  яку автор порівнює  з нелегким сьогоденням.

«1+1+» – це проект про всіх нас, про людей і для людей, про кожну особистість зі своєю унікальністю, власною думкою, волею, почуттями. Він близький і зрозумілий глядачеві, але неодмінно кожен вкладе у прочитання проекту щось особисте, те, що довершить роботу і наповнить її додатковими значеннями»

Виставка триватиме до 24 січня.

Початок о 19.00

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 41