Нещодавно стали відомі імена 23 фіналістів конкурсу ілюстрацій та ескізів сценічного костюма Соломії Крушельницької, оголошеного Ukrainian Fashion Week на підтримку проекту «Атмосфера Крушельницької».

У межах проекту «Атмосфера Крушельницької» сучасним ілюстраторам і дизайнерам України було запропоновано уявити, як би виглядав той чи інший сценічний костюм Соломії, коли б вона жила сьогодні, в якій ролі, в тому чи іншому спектаклі, видатна оперна діва могла б виблискувати на сцені сучасної опери.

«Головна мета проекту – відродити інтерес до цієї фантастичної жінки, актуалізувати тему справжніх українських красунь – модних, стильних, талановитих, іменитих, – підкреслила організатор проекту Наталія Кравець. – Ми хочемо розповісти про жінок, які змінювали долі, які писали історію і залишили після себе не просто пам’ять, а справжній скарб для української нації».
У конкурсі взяли участь понад 100 робіт з України та Росії. Відомий український дизайнер і режисер Олексій Залевський підтримав учасників і подав свою роботу поза конкурсною програмою.

Роботи оцінювали Голова оргкомітету та засновник Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, редактор відділу культури Vogue Ukraine Валентина Клименко, дизайнер і режисер Олексій Залевський, керівник проекту IMAGO Інга Вишневська.

У результаті роботи журі буде обрано 2 переможці – їхні імена стануть відомі сьогодні 18 грудня  на відкритті проекту «Атмосфера Крушельницької» у виставковому просторі ТРЦ «Атмосфера».

Ось декілька робот фіналістів:

Анастасія Малійова (Медяник)

Анастасія Малійова-Медяник

Ольга Пузир

Надія Ковальчук

Марія Круглова

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 86