27 грудня кінофестиваль «Молодість» при підтримці Фундації Дарини Жолдак запрошує на спеціальну подію – показ і обговорення фільму «Хайтарма».

Показ відбудеться в публічному мультимедійному просторі FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, Арена-Сіті, офіс 27, 5-й поверх). Режисер і виконавець головної ролі Ахтем Сеїтаблаєв особисто представить стрічку, а у гостей буде можливість поставити йому питання. «Хайтарма» – перший кримськотатарський повноформатний художній фільм і перший в Україні фільм про депортацію кримських татар.

Події травня 1944 року показані через особисту історію льотчика-аса Амет-Хана Султана, який будучи радянським героєм, не зміг захистити своїх співвітчизників від злочину Сталінського режиму. Перегляд і обговорення цього фільму є у певному сенсі підбиттям підсумків року, що минає. Організатори сподіваються, що для глядачів він стане не лише естетичним задоволенням, але й нагодою замислитися про історичні, політичні та географічні зміни, що відбуваються на наших очах.

У рамках події також буде урочисто нагороджено волонтерів 44-го МКФ «Молодість».

Вхід вільний. Оскільки простір дозволяє комфортно розмістити не більше 200 людей, потрібно зареєструватися заздалегідь. Якщо ви берете з собою знайомих, їх потрібно зареєструвати також.

Початок о 18.00

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 38