12-16 січня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». Відомі дитячі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів і книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників наприкінці школи видадуть повноцінною книжкою.

«Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 9 січня включно (http://goo.gl/Jkb0l0).

Лектори і тренери курсу – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Іван Андрусяк, Сашко Дерманський, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Галина Ткачук, Володимир Чернишенко, Тетяна Щербаченко.

Програма курсу «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8-11 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності.

Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Програма курсу складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять. Твори та ілюстрації усіх випускників школи видадуть повноцінною книжкою, яка буде презентована публіці 24 січня 2015 р.

ХТО НАШІ ЛЕКТОРИ І ТРЕНЕРИ?

- Іван Андусяк – дитячий письменник, поет, літературний критик, перекладач, головний редактор видавництва «Фонтан казок»;

- Сашко Дерманський – дитячий письменник, казкар, автор 14 книжок, 1 аудіокниги, 2 інтерактивних книжок для дітей;

- Сашко Лірник – найбільш відомий український казкар-лірник, учасник гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий;

- Зірка Мензатюк – письменниця, журналістка, радіоведуча;

- Галина Ткачук – авторка поезії та прози, зокрема для дітей, учасниця літературних стипендій та переможець міжнародних конкурсів;

- Володимир Чернишенко – перекладач прози і віршів з англійської Ред’ярда Кіплінга, Джаклін Вілсон, Пола Ґелліко, Шела Сільверстейна;

- Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka», авторка програми «Від вигадки до книжки».

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Щоб стати учасником Дитячого літературної школи «Від вигадки до книжки», потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://goo.gl/Jkb0l0Прийом заявок триває до 9 січня включно. Кількість місць обмежена – 20 осіб. Вік дітей – 8-11 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, харчування, видання книжки).

Дати проведення: 12-16 січня 2015 р. (заняття будуть приходити щодня з 10:00 до 15:00)

Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9)

Координатор: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @gmail.com)

Організатор: Центр літературної освіти

Організаційні партнери: БараБукаМАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ,Музей книги і друкарства України, УНВЦ «Рідна мова»

Інформаційні партнери: ART Ukraine, , KORYDORБуквоїдLitcentr,«Друг Читача»ЧитомоЛітакцент

Детальніше про школу читайте за посиланням: http://goo.gl/8LIR1R

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 30