Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya festival спільно з проектом «Сильніші разом» продовжують прийом робіт на конкурс соціальної відеореклами на тему євроінтеграції.Дедлайн відтерміновано на два тижні: до 31 січня 2015 року.

За словами організаторів, метою конкурсу є ознайомлення людей з європейськими цінностями та утвердження необхідності євроінтеграції України.

Згідно з умовами конкурсу, до участі приймаються роботи тривалістю до однієї хвилини. Призовий фонд: 1 місце – 8000 грн., 2 місце – 5000 грн., 3 місце – 3000 грн. Заплановані також 2 спеціальні відзнаки по 2000 грн. Донорами виступають посольство Великої Британії та посольство Швеції.

Всі роботи-фіналісти будуть презентовані в ефірі проекту «ТелеАкадемія» на Першому Національному каналі, в ефірі запорізького каналу «Вільний простір ТВ».

«Сильніші разом» (Stronger together) – це спільна інформаційна кампанія України та ЄС, до якої долучились представництво ЄС в Україні, країни-члени Євросоюзу, представники української влади, бізнесу та громадянського суспільства. Ініціатива підтримується грантами посольств Великої Британії та Швеції в Україні.

«Ми розповідаємо про повсякденне життя у країнах ЄС та про те, що може відкрити для України подальша євроінтеграція, зокрема підписання Угоди про асоціацію. Європейський Союз – це значно більше, ніж економічне чи політичне об’єднання. Він пропонує спільні цінності, що гарантують гідне життя для 500 млн. його мешканців. Підписання Угоди про асоціацію для України не є кінцевою метою; з неї лише починається рух України до розкриття власного потенціалу», – розповідають представники «Сильніші разом».

Режисерам організатори радять бути оригінальними і звернутись до нетривіальних проблем: «Тематика робіт може бути найрізноманітніша, але в рамках теми євроінтеграції: від фінансового добробуту громадян до захисту прав тварин. Радимо майбутнім учасникам не обмежуватись тільки стереотипними тезами про європейську толерантність чи гендерну рівність і шукати непересічні сюжети для реклами.  Ми цінуємо нестандартні ідеї і їхнє якісне втілення».

Роботи приймаються до 31 січня 2015 року, а переможців визначить міжнародне журі.

Заявку учасника можна заповнити на сайті.

Додаткова інформація на сайтіфейсбук-сторінці.

www.molodiya.com.ua
www.strongertogether.org.ua
www.facebook.com/MolodiyaFestival

http://www.eurointegration.com.ua/experts/2014/12/29/7029271/
www.facebook.com/StrongerTogetherUA
www.ihub.com.ua
https://www.facebook.com/ihubkiev?fref=ts

http://platfor.ma/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 16