З 28 січня до 2 березня Dymchuk Gallery (м. Київ; вул. Ярославська, 21) прийматиме персональну виставку французького художника і колишнього фешн-фотографа Алана Родьє. У колекцію Balloon People входить 11 робіт. Герої картин – люди, які складаються з повітряних кульок.

Під час роботи над проектом Родьє надихався історією мистецтва та власними портретними фотографіями. Значний вплив на митця також справила популярна культура. Наприклад, на картині «Арні» зображений ніхто інший, як голлівудський кіноактор та колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер.

Алан Родьє народився в 1962 році в Сен-Жульен-ан-Женевуа (Франція). Вивчав економіку в Парижі, однак згодом почав вивчати фотографію та кінематограф. З 1983 року його знімки публікує Vogue, l’Officiel, Marie Clair. Крім того, він знімає рекламу для Givenchy та Dior. На початку дев’яностих художник концентрується на власній творчості та починає створювати колажі, використовуючи свої фотографії в якості основи. Перша персональна виставка художника відкривається в 1991 році.

artukraine.com.ua

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 14