5 лютого о 18:00 у київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація книги Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?» за участі перекладачки Софії Рябчук. Модератор зустрічі – Наталя Жеваго, організаторка «Культурного проекту».

Як зацікавити дітей мистецтвом, і чи потрібно це? Як розмовляти з ними про живопис? Якими словами і з якого віку? Чим відрізняється мистецька освіта в Україні від європейської практики? Та й чи існує вона в Україні? На ці та інші питання відповідатиме перекладачка книги Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» Софія Рябчук. Розібратися у питанні їй допоможе Наталя Жеваго – засновниця «Культурного проекту» – організації, що вже кілька років здійснює освітні програми у сфері візуального мистецтва.

Книга Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» простими словами підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти і відчувати її. Матеріал подано у форматі  Q&A – питання-відповідь. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкоруч гортати у транспорті чи проглядати під час відпочинку на природі. Книга адресована не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати.

Для довідки

Франсуаза Барб-Галь – французький мистецтвознавець. Вивчала мистецтво у Сорбонні та Школі Лувру, у якій сама зараз викладає. Очолює асоціацію CORETA («Comment regarder un tableau» – «Як дивитися на картину»), де читає лекції та проводить майстер-класи. Авторка книжок про мистецтво для дорослих і дітей. Книгу «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» вперше  перекладено українською мовою. Видання вийшло  у «Видавництві Старого Лева».

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 14