3 лютого 2015 року на одному із виставкових майданчиків Києво-Печерської Лаври відкрилась благодійна акція-виставка батіку «Квітуча Україна» талановитої української майстрині Інни Валітової. Організатори: Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Благодійний Фонд «Києво-Печерська Лавра».

На виставці представлено роботи із серії «Квіти» та «Українські мотиви»/«Графіка», а також шовкові шарфи в техніці холодного батіку та розпису по тканині.

На презентації виставки побувала культурний оглядач СОЦПОРТАЛу Віра Щербак: 

Роботи, представлені на виставці, дуже ніжні та витончені. Пасторальні батіки майстрині несуть в собі любов до природи, сповнені захопленням красою рідної землі. Ніжні акварельні квіти, мрійливі пейзажі та яскрава соковита графіка – безумовно знайдуть відгук в серці як дорослих так і маленьких відвідувачів.

До речі, для останніх в рамках виставки заплановано серію майстер-класів (інформація для довідок: 067 567 14 91, pr@kplavrafoundation.org.ua).

Як розповіли організатори, в рамках виставки проводяться благодійні лотереї, кошти з якої будуть використані Благодійним фондом «Києво-Печерська Лавра» на реалізацію благодійних проектів, спрямованих на підтримку і розвиток програми концепції благодійності «Культурно-духовного виховання молодого покоління» (також для дітей-сиріт та дітей з особливими потребами). Таким чином, кожен відвідувач, який зробить благодійний внесок в розмірі 50 грн. матиме змогу виграти одну із робіт Інни Валітової.

Інна Валітова – художниця, графік, майстер по батіку, народилась 19 грудня 1978 р. в Івано-Франківській області. У 2002 р. закінчила Київський національний університет технологій та дизайну.

Виставки:
2013 р.- виставка арт-текстиля «Rara-Avis»
2014 р. – Всеукраїнське Трієнале Художнього Текстилю
2014 р. – виставка батику «Море, сонце, відпочинок»
2014 р. – персональна виставка «Кохання поза часом»
2014 р. – художня виставка «Осінній сезон»

Виставка триватиме з 3 лютого по 15 березня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 4. Вхід вільний.

Источник: http://socportal.info/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 41