Фотограф Олена Божко презентує дванадцять зіркових портретів в рамках проекту «12 Музик». У їх числі буде представлений один з останніх портретів Андрія Кузьменка (Скрябіна).

Фотограф Олена Божко презентує календар «12 Музик». Його титульну сторінку прикрашає епіграф: «Змінюється країна, людські цінності, тож про що будуть пісні талановитих музикантів». А всередині зібрані дванадцять портретів відомих музикантів, які на сьогоднішній день представляють обличчя сучасної української музичної культури — Олег Скрипка, Святослав Вакарчук, Олексій Горбунов, Андрій Хливнюк, Дмитро Шуров, Олег Михайлюта, Олександр Положинський та інші. Серед портретів і одна з останніх фотографій Андрія Кузьменка (Скрябіна), який трагічно загинув 2 лютого в автокатастрофі, пише Viva.

Побачити портрети талановитих українців можна буде на авторському вернісажі 8 лютого о 17.00 в приміщенні Національної Академії мистецтв України.

«З Кузьмою ми знайомі не довго. Я знімала його для свого проекту «12 Музик». Була приємно здивована, що він з радістю відгукнувся на мою пропозицію взяти участь у проекті. Я вдячна долі, що мала хоч недовгу, але можливість поспілкуватися і попрацювати з ним. Талановитий, добрий, веселий, світлий чолов’яга. Це велика втрата для України», — поділилася фотограф.

 

за матеріалами Відомості-UA.com

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 97