PinchukArtCentre розпочав прийом заявок на участь у четвертому конкурсному доборі на здобуття Премії PinchukArtCentre 2015 – першої в Україні приватної загальнонаціональної премії у сфері сучасного мистецтва, що присуджується молодим українським художникам віком до 35 років.

 

20 номінантів на здобуття Премії будуть визначені Відбірковою комісією у червні 2015 року. Їх роботи будуть представлені на виставці у PinchukArtCentre, яка триватиме з жовтня 2015 року до січня 2016 року. Лауреатів Премії PinchukArtCentre оберуть та оголосять члени Міжнародного журі на Церемонії нагородження в грудні 2015 року в Києві.

 

У рамках Премії PinchukArtCentre присуджується Головна премія, дві Спеціальні премії та Приз громадськості.

 

Головна премія PinchukArtCentre – 100 тисяч гривень і стажування в майстернях провідних художників світу.

 

Дві Спеціальні премії      PinchukArtCentre – по 25 тисяч гривень кожна і стажування в      майстернях провідних художників світу.

 

Приз громадськості – 10 тисяч гривень. Переможця буде визначено голосуванням відвідувачів      PinchukArtCentre.

 

Окрім того, володар Головної премії PinchukArtCentre автоматично потрапляє до числа номінантів на Премію Future Generation Art Prize 2016 – міжнародної арт-премії для молодих художників.

 

«Постійна підтримка молодих українських художників та відкриття нових імен є однією із найважливіших складових діяльності PinchukArtCentre. Попередні три конкурси продемонстрували експоненціальне зростання якості робіт та художніх практик, і ми сподіваємося, що така тенденція зберігатиметься й надалі. Ми з нетерпінням чекаємо на заявки від молодих художників з усіх регіонів України», – говорить Бйорн Гельдхоф, заступник арт-директора PinchukArtCentre.

 

Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється з 9 лютого до 17 травня 2015 року на офіційному сайті Премії.

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 22